Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen altatás vált be?...

Milyen altatás vált be? Nappal mennyit alszik egy fél éves baba? Vagy csak szimplán rossz alvó?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6 hónapos, első baba. Esti rutin megvan viszont mikor beválik egy altatási módszer 1 hétig kb ok utána borul az egész és úgy már nem tudom elaltatni. Hajnalba mikor felkel enni és vissza alszik utána dobálja magát forgolódik, nem tud nyugodtan aludni. Nappal se alszik sokat kb 3x fél órát, nagyon ritka ha alszik 1-2 órát, próbáltam besötétíteni, babakocsiba stb. Ha altatni akarom dobálja magát a kezembe és ordít csak akkor alszik már el ha olyan fáradt hogy ordít.

Negatív hozzászólást nem kérek! Nem erre van most szükségem.


2021. júl. 12. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányom vagy belealudt az evésbe,vagy cumival a szájában. Lehet túl van pörögve kicsit. Olyankor a mai napig dallamos mondókával próbálom megnyugtatni. Illetve mikor megnyugodott verset mondok neki monoton hangon,de azért hangsúlyozva. Most lesz egy éves,de még néha be kell vetni a dajkálást.
2021. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,hasonlo ciloben jarunk lassan 8 hosommal. Egyszeruen mar neha nem tudom hogy altassam. Nekunk az Adamo nagy megmento volt kisbaba kor ota szereti,nappal ha almos 5 perc es elalszik benne..vagy a sportokocsiban kint. De amint jon az esti alvas...pedig van napirend,esti rutin...ha ringatni akarom sir,feszkelodik,nem nagyon hagyja magat. A kisagyban felall,felul,ordi,fetreng. Mellettem sem nyugszik meg,koztunk is csak porog,ritka ha elalszik igy. Cumi nem kell nekj baba kora ota. Minden estenk egy kinszenvedes,aztan felkel vagy 6x. Ejszaka meg sem alhat az Adamoban :/
2021. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2/2 azt hittem ahogy nő javul a helyzet de akkor nem biztos hogy később jobb lesz :(

2021. júl. 12. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg hordozó? Ilyen idősen már nyugodtan mehet a csatos.
2021. júl. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Kettes vagyok. Na most alszik...felcseszodtem es nem az Adamo-ban altattam,hanem a mi ágyunkban,kìnáltam a cumit,nem kellett. Az en fiam hiaba almos,s hiaba fekszem melle,menne menne es menne. Maszna,ulne,vergodne. Sajnos nem bir nyugton maradni altatasnal. Rossz voltam,lefogtam a fenekenel,labanal ovatosan,hogy ne szokjon. Kozben mozgattam a popojat,enekeltem a szokasos altatot. 5 percig uvoltott,majd elaludt. Szr erzes volt igy elaltatni,de muszaj szoknia,hogy el kell tudni aludnia igy is. Remelhetoleg ezt tudom majd alkalmazni a kisagyban is
2021. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!