Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért sír ébredés után?

Miért sír ébredés után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A ma 2 hetes kisbabam,2 napja keservesen ordit mikor felebred. Eddig nem volt ilyen problemank,felebredt,nezelodotf,evett es alvas tovabb. Am az elmult ket ejszaka lehetetlen megnyugtatni,gondoltam a pocakjara,egyik nap sokat kakil,masik nap alig. Anyatejes baba. Kiprobaltam a szelcsovet de csak puki jott ki. Tegnap volt nyelvfek metszese,ra 20percre mar aludt,1oran belul mar evett. Aludt egy picit de utana semmit. Gondoltam a melegre is. Semmi rendellenesseget nem latok,hizik rendesen,de most ebben a 2napban keri a cicit eszik egy keveset majd rugkapal es erolkodik az olembe es eldobja magatol. Azt mondtak most is van novekedesi ugras. Egyszeruen tanacstalan vagyok,ugy csinalok mindent ahogy eddig,de most nem jo. Neha olben teljesen megnyugszik,de van hogy elalszik es par perc mulva orditva ebred. A hasa fajna? Tegnap kakalt vagy 5x,de ma meg 1x se vsak “pukikaki” jott. A napokban jon a vedono azt megvarom,de ha nem javul felkeresem az orvost. Volt valaki hasonlo cipoben? Az alapbol nyugodt bababol miert lett ilyen kis nyugos baba? Bocsi,ha hulye kerdeseket teszek fel,kezdo anyuka vagyok es bant,hogy nem tudok segiteni neki.

2021. júl. 14. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ötlet csak: Próbálj meg visszaemlékezni, hogy miket ettél az utóbbi napokban. Lehet, hogy olyat, amitől fáj a hasa.
2021. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan ennivalot probalok ,amit elmeletben lehet enni. De annyira keveset eszek,hogy nem hiszem,hogy ez a baj vagy nem tudom,de nagyon ketsegbeestem mar.
2021. júl. 14. 13:00
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Az én babám is ezt csinálta. Azt hittük fáj a hasa, kapott is Espumisan-t meg hasonlókat, de semmi sem segített.

Így kipróbáltam, hogy leveszem róla a pelust és megbiliztetem. Végig támasztottam a gerincét és fogtam a lábait. Mindig mikor így felsír cicit adok neki, utána ha elkezd erőlködni és nyöszörögni, akkor pelust nélkül kakiltatom. Nálunk ez bevált. Elviekben még ebben a korban jeleznek, ha üríteniük kell.

2021. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Legtobbszor en is a kakira gyanakszom,mert olyabkor nem alszik jol. :( Tornaztatni probalom,meg simogatni,de igazabol sajat maga erolkodesetol szokott kijonni. Eddig 2x pukicsoveztunk,de akkor nem jott ki neki semmi. 🤷🏻‍♀️
2021. júl. 14. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!