Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Tul sokat alszik a babám?

Tul sokat alszik a babám?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének, tudom más boldog lenne a helyemben, de én kezdek aggódni. 9 hónapos a kislányom, reggel 7 körül szokott kelni , kb 3 órát van ébren, 10 kor elalszik , legalább 3 órát alszik. 1 - fel 2 körül ébred aztán 4 -fel 5 tájékán újra elalszik. Ilyenkor max másfél órát hagyom aludni tehát fel 6 -6 felé kel és este pedig fel 9 - 9 körül alszik el .

Ez azt jelenti, hogy éjjel kb 10 órát, napkozben pedig 4 -5 órát alszik. Nem sok ez 9 honaposan ?


2021. szept. 3. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok szerintem


Az én lányom még 1-1,5 évesen is aludt napi 14 órát.


Majd 1 éves kora körül át fog állni a délutáni alvásra. :) és picit lecsökken.

2021. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 14 hónapos, lassan 15. Éjszaka 12 órát alszik (úgy, hogy sokszor én keltem fel reggel, mert amúgy képes lenne még arra a 12-re is ráhúzni), és még ebéd után is 2 órát. És estére dörgöli a szemét. 🤷‍♀️ Sosem gondoltam, hogy ez baj, a bátyja is kb így aludt ennyi idősen. Babaként is jó alvók voltak. Ne aggódj, ezek szerint neki ennyire van szüksége, hadd aludjon.
2021. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!