Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 napja sokat alszik a babám...

2 napja sokat alszik a babám nappal (7 és fél hós) Tegnap 3 órát egyszerre d. e. majd du 2-t. Ma is 2és félnél járunk már. LEhet ok a Chamomilla?

Figyelt kérdés
Nem volt rá jellemző idáig. Feltűnő hogy amióta fogzásra szedjük a Chamomillát azóta ennyit alszik. Volt már valakinek hasonló?
2014. nov. 11. 10:35
 1/2 anonim válasza:
Lehet, de az is lehet, hogy fejlődik. Nálunk is így volt, mielőtt valami új dologra jött rá, előtte mindig sokat aludt. (pl átfordulás, mászás, felállás, beszéd stb) Alvás közben fejlődik az agy. Ha nincs más "tünet", akkor szerintem tuti ennyi lehet a dolog.
2014. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet szerintem simán a Chamomilla. Én csak este adom a 10,5 hós kislányomnak, ilyenkor azt szoktuk mondani, nah, bedrogoztuk a gyereket, alszik, mint a bunda. Van benne valeriana (macskagyökér), ami nyugtató. Ha mindig, miután adod nekik azután alszik, akkor attól alszik. Ha pl csak este adod neki, de nappal is ennyit alszik, de amikor fenn van, jól van, akkor nem aggódok... Eleinte én is aggódtam, de már tudom, h ha beteg, akkor 2 alvás között is beteg, nyűgös. De ha minden ok az ébrenléti szakaszban, akkor kihasználom, h alszik, és örülök neki, h vannak napok mikor 2-3 órát is képes aludni.
2014. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!