Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerintetek sokat alszik a...

Szerintetek sokat alszik a babám, vagy ez normális még?

Figyelt kérdés
3hónapos a babám, este 9kor elalszik, majd hajnali 1kor cicizés, peluscsere, majd visszaalszik kb 6ig akkor újra evés és peluscsere, akkor kb 30 percet fent van még az előbbi műveletek után. Aztán 9ig alszik, cici pelus, játék és 11kor megint alvás kb fél 2ig, cici, pelus,játék majd fél4ig szunya, utána cici pelus és 7ig már nem igazán alszik max 10 perceket, inkább jatszik vegig, 7kor furcsi cicizés és 9ig fent van.. Szerintetek ez jo napirend? vagy sok az alvas mar 3 honaposan? Elso Babam..Koszonom.
2017. jan. 25. 10:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen azt nem irtam hogy fel 4ig kb 30 perc a jatek ido es utana elfarad.
2017. jan. 25. 10:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is 3 hónapos a babám, és kb. ugyanígy zajlik a napja. Bár az alvás leginkább az ölemben történik. Nekem ő a 4. babám, és őszintén örülök, hogy ennyit alszik, mert volt már olyan babám, aki alvás helyett inkább sírt egész nap. Szóval örüljünk nekik, teljesen jó ez így:-)!
2017. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális egy 3hónaposnál
2017. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szuper. Koszike.
2017. jan. 25. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ez van :)
2017. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!