Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Decemberi baba ágyába mit...

Decemberi baba ágyába mit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Kedves tapasztaltabb anyukák!

Első babát várok, és a babaoldalak, baba boltokínálatában elveszek.

Ami eddig van:

Kiságy, bele matrac, rácsvédő, lepedők, textil pelus, két féle vastagságú pléd (az egyik extra meleg), TOG 1,5 és 2 hálózsák, légzésfigyelő.


Ezen kívül mire lesz még szükség az alváshoz?



2021. okt. 7. 12:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen lepedőnk van, kisebb pisiket és bukikat nem engedett át, amúgy meg kellemes a tapintása.

Rácsvédőt én már csak akkor mertem berakni, amikor tényleg nagyon sokszor ütötte be a fejét 6 hónaposan, de akkor már mászni is tudott, gondoltam csak nem fullad bele. Textil pelust se raktam be sokáig...pocakon aludt és féltem, hogy odagyűri az orrához, egyszer láttam, ahogy az arcára kerül forgolódás közben, úgyhogy ki is vettem örökre, inkább cseréltem a lepedőt minden kis buki után.

A takaró/hálózsák vastagságára csak annyit tudok mondani, hogy babafüggő melyik lesz jó. A kisfiam utálja a meleget, nem alszik jól a vastag takaró alatt, miközben èn már plédet is rakok a takarómra pluszban.

A légzésfigyelőnél csak annyi tapasztalatot tudok mondani, hogy nagyon vastag matracon keresztül nagyon rosszul érzékel. Direkt vastag, kényelmes matracot vettünk, de hiába állítottuk legérzékenyebbre a figyelőt, sokszor jelzett be teljesen indokolatlanul.

2021. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Matrac, lepedő, légzés figyelő. Más nem kell.
2021. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!