Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassak egy 9...

Hogyan szoktassak egy 9 honapost a sajat agyaba?

Figyelt kérdés
Anyatejes baba, a mi szobankban alszik, eddig babaobolben es koztunk, mikor hogy. Mivel sokszor kel ejjel, ezert az elejetol fogva ez volt a megoldas arra, hogy mindenki tudjon pihenni. Most kinotte a babaoblot, vagy kezben vagy cicin alszik el...probaltam a sajat agyaba at tenni, de mint emlitettem sokszor ebred es ha nem vagyok mellette akkor mar nem is lehet visszaaltatni. Ha velunk alszik es ebred, akkor igazabol csukva van a szeme, de felul, maszni akar, nyoszorog, forgolodik vagy cicit ker, de gyorsan vissza tudom altatni. Ha a sajat agyaban ebred, arra megyek be hogy all a kisagyban es sir. Nem tudom hogyan kezdjem el atszoktatni, ugy, hogy azert mindenki tudjon pihenni is ejszaka... arra gondoltam varnek, amig mar nem kel ejjel ennyiszer es akkor kezdem el atszoktatni, de az meg ki tudja mikor lesz.
2021. nov. 2. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

A kiságya vagy egy utazó ágy nem fér el a szobátokban? Akkor alhatna ott míg nem alszik jobban éjszaka. Vagy te költözz az ágya mellé ideiglenesen egy matracra.

Vagy a jelenlegi felállást próbáljátok meg kitartóan csinálni. Ha 1-1,5 hét alatt nincs változás, akkor mást kipróbálni.

2021. nov. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fer el a szobankban semmi. En is gondoltam a matracos megoldasra, lehet megprobalom ugy.
2021. nov. 2. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!