Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kétségbe vagyok esve! 20...

Kétségbe vagyok esve! 20 hónaposom CSAK cicin, hogyan szoktassam le? Vissza kell mennem dolgozni, anyagi okok miatt. Többi lent

Figyelt kérdés
mai nap haza kellett rohannom a melóból, mert anyukám nem tudta elaltatni sehogy.... se babakocsi, se simogatás... se cumisüveg. teljesen kikészült a gyerek, ahogy hazaértem, 2 másodperc alatt elaludt rajtam... éjszaka is rossz alvó születése óta és csak velem képes aludni...segítsetek valami jó tanáccsal, teljesen elvagyok keseredve. Szívem szerint itthon maradnék még egy évet vele, de anyagilag nem engedhetem meg magamnak :((((

2013. aug. 26. 12:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és nem tudom a rácsos kiságyába beletenni hogy ne szökjön meg , mert nincs neki.. sose szokta meg. sose aludt benne... úgyhogy a bemegyek simizem és kijövök módszer nem tudom hogyan alkalmazható, ha a gyerek simán mászkál a szobában, mert nagyágyon alszik velem...
2013. aug. 26. 12:50
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad, ha semmi baja csak Anyuci ott legyen akkor hagyd hadd sírjon? Szokja meg, hogy nem vagy vele, máshogy nem igazán lehet.
2013. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Ha eddig ilyen hülyén szoktattad, akkor idöbe telik, mire átáll normálisra.
2013. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sírás nélkül nem fog menni.Pár nap és változni fog.
2013. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

"mai nap haza kellett rohannom a melóból, mert anyukám nem tudta elaltatni sehogy"


Ha én akarnék ilyet csinálni, hogy hazarohanok napközben, akkor már nem is kellene többé visszamennem...

2013. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Eddig mivel próbálkoztatok?


Mondjuk most már nem sok választásod van: vagy kérsz szabadságot, vagy marad ez a drasztikus módszer. De azt nem fogják sokáig elnézni, hogy hazarohangálsz.

2013. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ezekkel én is tisztában vagyok... érdemi tanácsot kértem... az én fiam már születése után a kórházban sem maradt meg a kocsiban, magam mellé kellett vennem az ágyba, csak úgy aludt éjjel... volt olyan régebben hogy a mama eltudta altatni nappal babakocsiban, most már az sem megy :(((
2013. aug. 26. 13:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia, az én kislányom 14 hónapos cici után alszik el, van hogy ébren még forgolódik kicsit. Velem alszik. Viszont szereti a cumiját, hajnalban elég visszaadnom neki. Esetleg próbáld cumira szoktatni. Jobb tanácsot nem tudok adni sajnos. Elvileg már 2 éves kora után meg fogja érteni, hogy aludni kell nagyival is. Valami tárgyat kellene megszerettetni vele, amit összeköt az alvással. Van alvós állatkája? Még egy ötlet: citromfű tea, ha te iszod átmegy a tejbe, de a gyerkőc is ihatja. Nyugtató hatású.
2013. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ln gyerekem 20 hónaposan már nem is aludt nap közben. Ez nem megoldás?
2013. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát szegénykémnek lehet kifog maradni az alvás, ha nem fog tudni a mamával elaludni, de akkor az nagyon megviseli... most is dél óta alszik, 3 óra van... szóval van igénye az alvásra , nem fogadja el a cumit sem és a plüssökhöz sem szokott alváshoz, pedig próbáltuk... fogja egy darabig majd a háta mögé dobja :) minden én vagyok egy személyben...cumi, plüss, tejecske...és nekem meg kényszerből vissza kell mennem dolgozni, rettenetes érzés... itthon kelleme lennem vele
2013. aug. 26. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!