Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam le 6 honapos...

Hogyan szoktassam le 6 honapos kislányom a ringatasrol?

Figyelt kérdés
ringatas

2014. márc. 4. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem a hat hónapos gyereked kell leszoktatni a ringatásról, hanem saját magadat. Feltéve persze ha helyes a sejtésem, hogy te ringatod őt, nem pedig fordítva.
2014. márc. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez a valasz nagyon jo volt. Valoban en ringatom de , hogyan altassam el ringatas nelkul, hogy ne uvoltson torkaszakadtabol????
2014. márc. 4. 12:10
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ja azt nem tudom. Mák tea?
2014. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha vki akarja erti. Sztem 3 lehetoseg van. 1. Sirni hagyod (en nem hagynam) 2. Felalomba leteszed ha sir felveszed es ezt jatszod egy ideig (sztem babfuggo hogy fogadja - cumival konnyebb) 3. ringatod mig igenyli (siman 1-1,5 eves korig ). En cicin altatom 6 hos fiamat ez jo sokaig igy lesz sztem de ilyenkor mar nehez valtoztatni. Sztem ez a legjobb neki nekunk meg nem mindig konnyu. Allitolag megeri :)
2014. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell leszoktatni. Egy féléves pici babát ringatni kell. Anya közelsége kell. Az én picúrom kézben, vagy mellettem aludt el, majd áttettem az ágyába, ott aludt tovább. Mikor nagyobb lett, elkezdtem az ágyikójában altatni, kis mocorgás, szólongatás (ilyenkor bementem, megsimiztem) után egyszer csak csönd lett, és mélyen aludt. Gondolom szerencsés vagyok, soha nem sírt elalvás előtt. Ha félsz, hogy csak ringatással alszik el, esetleg próbáld meg kézben, de nem ringatva elaltatn
2014. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem teljesen írtam igazat, néha azért sírt a kislányom is picinek elalvás előtt, amikor nagyon fáradt volt. Azzal nem igazán lehetett mit kezdeni, tkp. álomba sírta magát. Ez idővel, ahogy az idegrendszere fejlődött, és jobban bírta a gyűrődést, elmaradt. Olyan rég volt már, hogy kiment a fejemből :)
2014. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A ringatassal az a bajom, 11 kg es mar nem birja a hargerincem, ugyanis gerincferdulesem van. Koszi mindenkinek
2014. márc. 6. 09:57
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Az én kisbabám is bölcsőben ringatva aludt el. Mi úgy szoktattuk át a kiságyba, hogy beletettük a kiságyba. Hagytuk sírni kb olyan 10 percig. ( Nekem nagyon nehéz volt, mert iszonyatosan sajnáltam, de tudtam, hogy jó helyen van, és minden rendben lesz). Aztán bementem hozzá, megsimogattam, beszéltem hozzá. Aztán ha megint elkezdett sírni megint bementem hozzá megsimogattam, beszéltem hozzá. 1 órán keresztül így ment ez. 1x fel is vettem. Aztán minden nap egyre kevesebbet sírt. (Ezt a módszert egy könyvben olvastuk és bevált) Egyébként neki sokat segített, hogy betettünk mellé egy kis rongy babát, hogy ne érezze magát egyedül. Azóta is mindig mellette van. Most már ha beleteszem a kiságyába, felhúzom neki a zenélőjét el is alszik.

Sok sikert neked is!

2014. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez sirni hagyasnak minosul. O nem tudta h.jo helye van...szoktasd akkor arra h.leulsz es ugy aludjon el a kezedben. Cumit elfogadja? Vagy szoptatsz? Cici?
2014. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem cumizik, cicin nem alszik el, ulve is probaltam de neki csak allva tetszik
2014. márc. 7. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!