Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van bevált módszeretek arra,...

Van bevált módszeretek arra, hogy egy cicifüggő 10 hónaposat hogy szoktassak le arról, hogy csak cicin aludjon el?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt csinálja a 9 hónaposom.Minden alkalommal csak így alszik el.Cumit nem fogad el ,elringatni nem tudom mert vagy egy óra lenne de leszakad a kezem.A babakocsiban elalszik de felkel míg onnan felviszem az emeletre és vége.Jó lenne már valami megoldás.Te próbálkoztál valamivel?Ja és az a pláne hogy egyébként már nem is tudok szoptatni ,tápszert kap de mégis cumizik rajtam.
2016. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zene+simogatás. De van h erzem nem kell neki a simogatás hanem csak ráteszem hasára v melkasara a a kezem.


9honaposan kezdtük ezt. Most 11honapos, sokkal kevesebbet kel ejszaka miota nem kap este cicit, mélyebben alszik.


Következetes voltam, Sosem adtam oda neki azert mert sirt. Bar szerencsere nem sok alkalom volt amikor ugy sokaig sirt volna.


Igy most mar ferjem is el tudja altatni :)

2016. jan. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mindegyik gyerek más, de nekem mindkét gyerekem magától felhagyott a cicin alvással 1 éves korában. Pedig paráztam rajta én is eleget, főleg az elsőnél, hogy mi lesz, ha ovis koráig így marad. :) Nem maradt agy, az első szülinapja környékén mindkettő rákapott arra, hogy abbahagyta a szopizást, mielőtt elaludt volna. És a környezetemben nagyon sok anyuka számolt be hasonlóról.
2016. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hónapig szopizott addig így aludt el,szerintem ne akard leszoktatni, bízz az anyai ösztönben, hidd el ringatva rosszabb lenne. Fél évig ringatva aludt el és csak utána Cicin.Sokkal jobb így. Ő ilyen,majd megérik rá magától és leszokik. Mondjuk nálunk cumizott és mikor láttam, hogy alszik gyors kicseréltem. Én is sokat aggódtam akkoriban e miatt de vége. Kitartás!
2016. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!