Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8 hetes babám (korrigáltan 4)...

8 hetes babám (korrigáltan 4) nagyon sokat tud még mindig aludni. 1 ora fentlét után 2 óra alvás. Normális ez?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is így aludt eleinte, szinten 36. hétre született. Amíg szépen gyarapodik a súlya, nem sargul be, illetve nem ebreszthetetlen, addig semmi gond. Nekem ezt mondta a doktornő.

Egyre többet lesz fent, és egyre rövidül majd a nappali alvása, illetve csökken a száma.


Jó babazast, élvezd ki, míg ilyen hetalvo, pihenj te is!

2021. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt :) Most 7 hós, így van fent 3-3,5-et. Lassan nőni fog az idő, amit ébren tölt.
2021. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak mások mind, hogy sosem alszik a babájuk
2021. nov. 15. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert akinek jól alszik a babája nem fog itt panaszkodni 😂
2021. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan anyuka, akinek végigaludta az éjszakát, "cserébe" nappal nem aludt a baba.

Nálam a kislányok szerintem keveset aludt....hát a kisfiam még kevesebbet alszik 😀 de van olyan, hogy elalszik és egyben alszik 4 órát is akár. Én hagyom.

Majd lassan kialakul a napirend (ébrenlét-evés-édes álom-én idő).

Még pici, sokmindent fog változni 😊 Növekedési ugrás is van a 9 hét környékén, 3 hónaposan.... Az alvási szokás 4 hónaposan változik


Úgyhogy, amíg boldog, ott vagy mellette és a súlya sem csökken, nincs baj 😊 Ne izgulj, minden rendben van és biztosan jól is csináltok mindent!

2021. nov. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!