Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik napközben...

Miért nem alszik napközben egyedül 15 percnél többet?

Figyelt kérdés

Ha ott fekszem mellette, akkor kb 2 órát is képes aludni, ha kijövök, max 20 percet. Hogy szoktassam arra h egyedül is aludjon?

Éjjel végig egyedül alszik, szval nem értem nappal miért más


2021. dec. 1. 12:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy 6,5 hónapos
2021. dec. 1. 12:11
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Úgy, hogy kijössz
2021. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Ne feküdj oda.
2021. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Azért, mert nappal nem alszik olyan mélyen és igényli a jelenléted. Feküdj oda, ha úgy jó neki. Még csak egy kisbaba, ha így tudsz segíteni neki aludni, mert erre van szüksége, így van szüksége rád, akkor alap, hogy ott vagy neki. Nem?

Vagy, ha nem így szeretnéd akkor sajnos el kell fogadni, hogy ő így ennyiket alszik. A 6,5 hónapos gyerek nem nagyon szeret egyedül lenni.

2021. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es! 😊
2021. dec. 1. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

11hónapos a lányom. Még most is csak úgy alszik jót, ha mellette vagyok. Éjjel a saját ágyában alszik (az első kelésig, aztán jön mellém a babaöbölbe, onnan bármikor áttud mászni hozzám, ha úgy érzi jónak)

Volt kb 1-1,5 hónap mikor nappal csak RAJTAM tudott aludni kb 6-7hónapos kora körül

Nem bántam azt sem, most élvezem még kicsi:)

2021. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!