Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nappal csak rajtam hajlandó...

Nappal csak rajtam hajlandó aludni a két hónapos lányom. Mikor fog ez változni?

Figyelt kérdés

A lényeget leírtam fent. Ne értsétek félre, imádom Ő a mindenem és tudom negyedik trimeszter..de már néha úgy érzem megbolondulok. Alig tudok enni mellette. Persze ha elmegyünk sétálni alszik a babakocsiban. Felhozni nem tudom mert nem fér el, panelban lakunk. Próbáltam a hordozást is de melege lett benne és felébredt. Ma az autós hordozóval próbálkoztam de abban is felébredt. Rajtam alszik 2-2,5 órát napközben. Máshol egyszerűen nem....hiába tiszta nyűg már, nem alszik csak sír. Ekkor persze sajnálom és elaltatom magamon. Letenni ilyenkor nem tudom mert felébred...


Volt valaki ilyen helyzetben? Mikor lett jobb?



#baba #altatás #Kéthónaposbaba
2022. jan. 14. 15:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%

Cicin alszik a 20 hós lányom. Nem vagyok se véranya meg ősanya meg egyéb csodálatos jelzővel illetett anya. Itthon vagyok, első gyerek. Szerintem ez a dolgom..

Kedves kérdező! Idővel csak jobb lesz, ne aggódj! Nehéz ilyen pici babával, kicsit túl kell élni. Amint jobban kinyílik nekik a világ, neked is könnyebb lesz. (Amíg el nem jönnek a szeparációs időszakok. 🤣)

2022. jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
28%
rakd le magadrol es annyi. ha ordit majd abbahagyja.
2022. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!