Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek, hogy a kisbabám...

Mit tegyek, hogy a kisbabám nappal is jól tudjon aludni?

Figyelt kérdés

3 hónapos a kisfiam, éjszaka nagyon jól alszik 11 kor elalszik 9 kor felkel. Este és éjszaka jól alszik. De nappal sír amikor álmos , megnyugtatom, beteszem a kiságyba alszik 5 percet és felkel sírva. Csak az ölömbe akar aludni nappal? Nem tarthatom mindig az ölömben mert félek hogy rosszat tesz a kis hátának. Ezért leteszem miután elaludt de sírva ébred fel. Mit tegyek hogy jobban aludjon nappal.

Nincs zaj, nincs nagytestvér. Aludhatna nyugodtan.

Más is van ebben a helyzetben? Hogy alszik a kisbabátok?


2022. jan. 20. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen az én fiam is ilyen volt. De ő még éjszaka sem tudott aludni. Rajtam aludt minden alkalommal. 8 hónaposan magától szokott le róla(m).
2022. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha csak ettől tartasz, nem tesz rosszat a kis hátának :) nyugodtan altasd az öledben. ha semmiképp se szeretnéd, akkor próbáld babakocsiban, kint a friss levegőn altatni, az egy nagyon jó alternatíva, és neked se árt kimozdulni :)
2022. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most minusz fokok vannak félek kivinni mert pár hete mikor nálunk leesett az első hó, kivittem jól felöltözve, másnap mégis belázasodott. De tavasszal/nyáron alig várom kint sétáljunk.
2022. jan. 20. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Istenem nemár, hogy képes vagy bent aszalni a gyereket csak azért, mert tél van. Ha nincs szél, hóvihar, nyugodtan kimehetsz vele. Rendesen felöltözteted (de nem túlöltöztetve), és nem lesz semmi baja. Nem üvegből van.


Nem tarthatom mindig az ölömben mert félek hogy rosszat tesz a kis hátának


Ez is butaság. Nem lesz baja.

2022. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért aszal bent a gyerek, mert kint minuszok vannak éjjel nappal és fúj nagyon a szél. Amikor még nem volt minusz de lehullott a hó kivittem kb 15-20 percre és két napig 38 fölött volt a láza, a harmadik nap meg csak bámult kedvtelenül. Szóval baja lett. Addig minden nap kimentünk sétálni ha jó volt az idő. Nekem is nagyon jól esett a séta, és mennék sétálni most is.
2022. jan. 20. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát menj. Gondolom nem 24/7 fúj a szél. A hidegtől meg nem lesz baja. Inkább elkapott valamit.
2022. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pusztán a hidegtől nem lesz baja. Kisfiam koraszülött, alig volt 2 kiló mikor egy decemberi napon hazavihettük. 3 nappal később már simán sétáltam vele másfél órát kint.

Megfelelő öltözetben nyugodtan kiviheted.

Ettől még nem biztos mondjuk, hogy jól fog aludni. Az én fiam az első pár hetet leszámítva utálta a babakocsit, szóval még véletlenül sem aludt benne. Ekkor szoktam át a hordozásra, na úgy már nagyon jókat aludt.


1-es voltam.

2022. jan. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!