Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek 10 hónapos babája nappal szintén csak 1x alszik? 😔

Figyelt kérdés

2020. szept. 5. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A lányom 10 hónaposan állt át 1 alvásra. De ez miert baj?
2020. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is előfordult már hogy csak egyszer aludt 10 hónapos. Egy éves korára már fixen csak egyszer aludt.
2020. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is 10 hónapos. A legtöbbször még 2szer alszik. De bizony egyre egyre gyakrabban előfordul,hogy másodszorra már nem tudom elaltatni és akkor már kihúzom vele estig. De ez sok mindentől függ. Mennyire fáradt el,mennyit aludt délelőtt stb. Én ezt annak tudom be,hogy lassan át fog állni az egy alvásra,de nem egyik napról a másikra.
2020. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sógornőmnél is 1x aludt a pici ilyenkorra. Van egy évvel idősebb tesója a kicsinek,sógórnőm alig várta hogy összehangolja az alvásukat. Most 2 éves a pici. Előfordul hogy már nem is alszik nappal
2020. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Huzamosabb idő òta alszik csak 1x? A lànyom is most 10 hòs ès volt kb. 4 nap, amikor 1x aludt napközben, aztàn megint visszatèrtünk a szokàsos napi 2 alvàsra
2020. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ekkor állt át a nappali 1 alvásra. A fiam 19 hónapos koráig 2x aludt. Nem egyformák a gyerekek.

A lányom egyébként kb 12 órát aludt éjszaka ennyi idősen. A fiam 10-et. Nappal pedig többet. Szóval egyik sem aludt többet vagy kevesebbet egyébként :D Csak máshogy osztották el maguknak.

2020. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Leírnátok kérlek h hogyan mikor mennyit alszik a babátok?

Kb 1 hónapja kezdett atallni de úgy látom kellene még neki az az alvás...ugy kezdte az atallast h a 1,5 óra helyett elkezdett 2-2,5 aludni...azt hittem oké akkor neki tényleg ennyi elég...aztan mikor bele mentem h ne aludjon délután és elfogadtam, még 1,5 órát sem alszik...45 percet vagy 1 órát...akkor most mi van szerintetek?!

2020. szept. 6. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hósan kezdett átállni és 11 hósan már fixen csak 1et aludt. Az átállás elég szar volt mert sose tudtam eldöntenie, altassam-e vagy sem. Egyszer kellett neki a 2 alvás, egyszer nem.

Mi a délelőtti alvást hagytuk el.

2020. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!