Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Felébred hajnalba és nem...

Felébred hajnalba és nem alszik vissza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éves múlt a kisfiam (13 hó). Körül-belül 3 hete játszuk azt, hogy hajnalban, az utolsó etetésénél nem alszik vissza. Talán egy-két éjszaka maradt ki. Ilyenkor egyből elkezdem vissza altatni, ami kb. másfél órás karban ringatást jelent amit már a hátam sem bír jól és igazából már türelmem sincs hozzá. Ha lerakom, akkor minden gond nélkül elkezd játszani (nem kapcsolok neki villanyt, nem zavarja..).

Hogyan lendüljünk túl ezen?



#ébredés #Hosszú altatás
2022. jan. 24. 06:03
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Én nem foglalkoztam vele, aludtam tovább, lassan 3 éves jó ő nem játszik, de forgolódik, kijön hozzánk, hátat fordítok és alszom, ő van hogy 2 órát szenved, majd elalszik.
2022. jan. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Miért vannak körülötte játékok? Rácsos ágyban alszik?
2022. jan. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Velünk alszik egyszobában, nem rácsos ágyban, ha akar ki tud mászni. A nappaliban szoktam altatni, ott vannak játékok. Próbáltam hogy hagyom őt, az elején elkezd dumálni, ha nem reagálok rá akkor egy idő után elkezd sírni. Ki tudna mászni a szobából de nem teszi. Még arra gondoltam, hogy lehet mozgásfejlődés miatt van (még nem jár, most tart ott, hogy néha kapaszkodás nélkül lép egyet), viszont nem egész este alszik rosszul, így nem gondolnám hogy ez okozza.
2022. jan. 24. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!