Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a lányom. Néha...

4 hónapos a lányom. Néha előfordul, hogy éjjel vagy hajnalban apa büfizteti. Ilyenkor felébred, nagy szemekkel nézelődik, (ha letesszük, lekapcsoljuk a villanyt, idővel visszaalszik). Nálam pedig mindjárt alszik a vállamon. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Téged jobban megszokott már, az állandó együttlét és a szopi miatt a saját részének tekint. Apa meg nincs egész nap vele, ezért akkor éberebb és jobban felébred. Valami ilyesmi lehet sztem.
2008. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokta meg, hogy Te mész be hozzá éjjel, ezért amikor Apa megy, az érdekes neki. Legalább is én ezt gondolom. Nekem is néha megkérdezi a párom, késő este mikor a kisfiam felébred, hogy felvegye-e addig, míg melegítem a tápszert. Azt szoktam mondani, hogy inkább ne, mert akkor jobban felébred, és nehezen alszik vissza.

Az éjjeli kelést én a magam feladatának tekintem, apa úgy is dolgozik, és napközben azért sokat foglalkozik vele.

2 gyerek anyukája

2008. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is ilyesmire gondoltam:-) Köszönöm.

Én szoktam éjjel kelni hozzá, csak most meg vagyok fázva, és éjjel nagyon izzadtam, és apa ébren volt, megkértem tegye mellém, hogy izzadtan ne kelljen kimásznom az ágyból. Hajnali 3 volt, és tág szemekkel nézelődött a lány, pedig mindjárt vissza szokott aludni:.) Hétvégén reggel szokta felvenni, mert ő korábban ébred, mint én, de akkor sem szokott visszaaludni:-)

Pedig de jó lenne:-))

2008. okt. 10. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!