Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor és hogyan lehet majd...

Mikor és hogyan lehet majd beszoktatni a saját ágyába?

Figyelt kérdés
Egy hetes babánk van, a hosszú távú cél az lenne, hogy a saját szobájában, a saját ágyában aludjon. Napközben sokat szopik, sokat van kézben, illetve a mi ágyunkban egyedül hagyva is jókat tud aludni. Éjszaka is mellettem alszik, amíg begyógyul a sebem és nehezen mozgok. Napközben néha betesszük a saját ágyába is, de ott nem szeret lenni, ha alszik is mindig rögtön felkel és sír. Néha meg lehet nyugtatni kivevés nélkül is, és ha ott vagyok mellette, ébren is elnézelődik pár percet.
2022. febr. 20. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Erre nincs recept, majd kialakul. Figyeld a babádat, mi válik be nala. Az enyém fél éves volt, mikor a saját ágyaban kezdett aludni.
2022. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Egy hetes. Tanulja a világot, tanul élni. Még minden új neki. A lányom 3 hónapos. Az első hónapban kb csak rajtam aludt normálisan. Ma már kézben sem szeret sokat lenni, jelzi, ha elég volt.

Velem alszik, de ez igazán az én kényelmem miatt van, hogy ne keljen felkelni, kivenni a kiságyból, etetni, büfiztetni, visszaaltatni, és visszafektetni, hanem csak odafordulok, mikor már mocorog, eszik, és bele is alszik. Fog alakulni nálatok is. Most még nagyon pici.

2022. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
1évesem még mindig csak rajtam éa mellettem alszik érdemben. Kiságyban 10-15perc max
2022. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Babafüggő.

Fiam 3 éves lesz, még mindig köztünk alszik el, ha az ágyába próbálom altatni sír.

Lányom 5 hónapos, az első estétől a saját ágyaban, saját szobájaban alszik

2022. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!