Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nagyon zavar a kisfiam mocorgá...

Nagyon zavar a kisfiam mocorgása, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete extra fetrengős, főleg hajnali 1 után, addig egèsz jòl alszik este 7-től. Nincs magánál, csak állandòan "rezseg", mellettünk alszik házikòs ágyban vìzállòs lepedővel, ami susogòsabb is, tiszta ideg vagyok, mikor állandòan èbredek rá úgy is, hogy ő közben alszik, legalábbis nincs magánál, ha szòligatom. Mindenre felèbredek szinte 2-től 1 òrát aludtam normálisan, 7 előtt meg kelünk. 4 kor tejitalt kap, büfizett is,leraktam, de dobálta magát. Kicserèltem a pisis pelust, kapott vizet, bekentem az ìnyèt Dentinoxal, mert jönnek a szemfogak. Este kapott Fenistil cseppeket is,mert vakaròzik is, èjjel is, ekcèmás, fogzásnál rosszabb. Megyünk allergològushoz ès bőrdokihoz is hètfőn, hátha van valami ètel allergiája vagy èn már nemtudom. De kaki gond sincs, sosem volt, nem hasfájòs. Most komolyan mit lehet ezzel kezdeni? A füldugòn gondolkodtam, hátha a pici mocorgást eltompìtaná, ha sìr, gondolom meghallanám meg akkor fel is ül, de sìrni ritkán szokott..Az apja kelne fel rá ès keltene, ha nem kelnèk. Külön szoba mèg nem opciò! Barátnőm szintèn ezt mesèli, hogy a 15 hòsa ugyanez, bejárja a nagyágyat. Mi nem alszunk együtt, mègis felkelek minden neszre. Citromfű tea, mi segìthetne, hogy jobban aludhassak? Mert itt nem arròl van szò, hogy a kisfiam sìr, ringatni kell, altatni stb. Van, hogy csak mocorog, felül, eldől, nyög, ilyenek. Aki csak a külön szobát javasolná kèrem ne is ìrja le, az nem fog mèg menni. Köszönöm előre is! 16 hònapos egyèbkènt ès már csak 5 foga hiányzik :)
2022. ápr. 1. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Nálunk hasonló gond volt, mi átköltöztettük másik szobába.

Írod, hohy ez nem jön szóba nálatok. Akkor esetleg füldugó. Ha sír, azt azon keresztül is meghallod.

2022. ápr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
A füldugó talán jó lehet, a sírást úgy is meghallod. Nem tudom, milyen vízálló lepedőt használtok, de amit mi, annak semmilyen hangja nincs, pedig a lányom is sokat forgolódik éjjel (egy szobában alszunk).
2022. ápr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Lanyom is ezt csinalja par napja. Neki is jönnek hatso fogak habar szerintem nem a miatt van ez. 15 honapos. Egy szobaban alszunk de ö a kis agyban van megis hallom a forgolodast mocorgast, ö is kap tej italt. Erdemben nem tudok hozza szolni, kitartast kivanok. Kivancsi vagyok ha valaki tud valami okosat mondani mert en is mar zombi vagyok, elegge aggaszt a dolog egyebkent engem is.
2022. ápr. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Van olyan "fehér zaj" alkalmazás, amin kiválaszthatsz egy olyan hangot, amit szeretsz és azt játssza egész éjszaka. Például eső, vihar hangja, vagy porszívó, hajszárító...bármi, ami megnyugtat. Én egy időben vihar hangjára aludtam el. A gyerek is jobban aludt tőle. A hangerőt nagyon halkra kell állítani, hogy éppen csak a háttérben halljad. Az agyad "rááll" erre a hangra , és kevésbé érzékeli a többi zavaró hangot.
2022. ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4, ez nagyon jó!

Én használom a nappali altatásnál is, amikor kintről több zaj jön be.

YouTube-on sok ilyen 8-10 órás videó van fent, white noise néven lehet rákeresni.

Mi már egy régi telefont gyakorlatilag csak erre használunk.

2022. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!