Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ez most sírni hagyásnak...

Ez most sírni hagyásnak számított?

Figyelt kérdés
Félálomban leraktam a kisbabám, amíg elmentem zuhanyozni, hajat mosni és borotválkozni. Addig bekapcsoltam neki youtube-ról fehér zajt hogy elaludjon. Én már a zuhany alatt voltam, amikor meghallottam hogy felsír. Kb 10 percig üvöltött, aztán elaludt.
2022. ápr. 5. 13:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%

Nem mindegy minek számított?! Már megtörtént.

10 percig nem tudtál odamenni hozzá?

Én nem bírnám 2 percig sem hallgatni, nem hogy 10 percig.

2022. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%
Annak, de nem tudsz mit csinalni mostmar. 10 perc azert eleg sok
2022. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Az
2022. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mivel nem tudtál azonnal ugrani hozzá. Zuhany alatt, vizesen, samponos hajjal és sem rohannék. Semmi baja nem lett.
2022. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Az számít sírni hagyásnak, amikor direkt rácsukod az ajtót és csakazért sem mész oda hozza mondjuk ejszaka.

Ez most így jött ki, sírt picit, de nem a klasszikus sírni hagyásról van szó.

2022. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Annak, de nem kell ezt túlragozni, semmi baja nem lesz. Gondolom ártani nem tudott magának, és végül el is tudott aludni. Az ember próbál segíteni, ahogy tud, de vannak egyéni szükségletek is, nem lesz attól lelki sérült a gyerek, ha az ember olykor a saját javára dönt, és nem ugrik egyből, ahogy kiejt egy fél hangot a száján.
2022. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Ne idegesítsd magad ezen! Azért, mert egyszer sírni hagytad, attól nem lesz baja, és ezért nem vagy rossz anya. Gondolom, hogy ez nem gyakran fordul elő. Nehéz otthon egyedül egy kisbabával.
2022. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem számít sírnihagyásnak, csináltad a dolgod, nem tudtál volna egyébként sem kiugrani a kádból!


A sok """tökéletes anya""" csak itt gyakorin létezik, a valóságban meg teljesen más a helyzet, mindenki hagyja sírni néha a babáját. Aki azt állítja, hogy nem, az hazudik.


Ez ne legyen mérvadó!

2022. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első par hozzászólás borzasztóan ostoba...

Nagyon túl van tolva ez a sírás téma (is)..

2022. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baja nem lesz ettől a kisbabának. Nem szándékosan hagytad sírni, hanem épp nem tudtál ott lenni. Ha ikreid lennének, vagy épp az idősebb gyerekedet látnád el, szintén nem tudnál rögtön rohanni.
2022. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!