Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Volt, hogy sírni hagytad...

Volt, hogy sírni hagytad éjjel egy éves gyerekedet?

Figyelt kérdés
Annyira kivoltunk már, hogy éjjel egykor kitalálta, hogy ő nem alszik tovább, semmi baja nem volt, csak egyszerűen ki akart jönni játszani... Egy óráig próbálkoztunk, majd rácsuktuk az ajtót, tíz perc alatt elaludt, abból ötöt kiabált... 🤦‍♀️ Azóta is mélyen alszik. Nagyon gáz? Én nem tudok azzal azonosulni, hogy éjjel ha a gyerek úgy gondolja, akkor villany fel, és játsszunk...
2021. febr. 11. 04:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Semmi gond nincs! Jól csináltad.
2021. febr. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is jól csináltad.
2021. febr. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Én is ezt csináltam volna. Nem körülötte forog a világ.
2021. febr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A lepontozókat kérdezném, hogy ezt a helyzetet mégis hogyan máshogy lehet megoldani? 🤔
2021. febr. 11. 07:34
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom ki pontozta le a válaszolókat, de én felpontoztam őket! :D

Szerintem is helyesen cselekedtetek :)

2021. febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Jól tettétek.
2021. febr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Sose hagytam igazán sírni egyiket sem, de szerintem ezt teljesen jól csináltad. Velünk is volt, hogy nem volt hajlandó aludni órákig. Olyankor én is betettem az ágyába, és vártam, de sajnos nálunk nem az volt, hogy abbahagyta és elaludt, hanem annyira belelovalta magát, hogy nem bírtam tovább hagyni.
2021. febr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen, ha annyira sírt volna, akkor én is bemegyek, de szerencsére nem fajult el a dolog :)
2021. febr. 11. 08:18
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Sírni én se hagyom, főleg nem éjszaka, de nálunk máshogy viselkedik. Nagy ritkán ha éjjel felébred, akkor elég neki annyi, hogy valaki üljön az ágya mellett és fogja a kezét vagy bebújjon közénk amíg el nem alszik és akkor átvisszük az ágyába.

Szerintem is jól tetted, hogy nem hagytad játszani és nem kapcsoltál neki villanyt. Szőrösszívű leszek, de igenis meg kell tanulnia, hogy az éjszaka alvásra való és nem játékre. Barátnőm éjjel minden nyekkenésre ugrott, kapcsolta a lámpát, játszott, szórakoztatta, mesét nézett a gyerekkel, most ott tartanak, hogy teljesen kikészültek, mert a 2 éves szépen megtanultam, hogy éjféltől 3-ig foglalkozás van és minden éjjel ébred.

2021. febr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Eddig ő is mindig tudta, hogy éjjel alvás van, magától visszaaludt, nem tudom mi történt az éjjel vele :D
2021. febr. 11. 08:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!