Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyit, hol és hogyan alszik...

Mennyit, hol és hogyan alszik egy év körüli babátok?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 7. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

1xer 1,5 órát dél körül

A kiságyban

Vagy ha úton vagyunk akkor a kocsiban vagy babakocsiban

2022. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Főleg az éjszaka érdekelne, és hogy hogyan alszik el.

2022. ápr. 7. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 2x alszik még, 10-kor és 3-kor kb 1 órát. Nem alszik a kiságyában. Éjjel velem alszik, este úgy altatom, hogy tápszer, kis ölelés, villanyoltás, énekelek neki, melléfekszem, és ő kb, 20 perc alatt álomba forgolódja magát. Korábban ringattam, kb. 1 hónapja érzem, hogy kényelmetlen neki, akkor próbáltam ki ezt, mert éjjel is így altatom vissza és működik. Nappal ringatni kell még pár percet, utána tudom letenni, de nem kell annyit, mint régen.
2022. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyit? Nappal 1x1.5órát, este 10órát egyben.

Hol? Az ágyában (esetleg a kocsiban)

Hogyan? (?!?) Csukott szemmel.

2022. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Napközben 1 órát, este/éjjel egyhuzamban 11 órát, ébredés nélkül. A rácsos kiságyában a saját szobájában.
2022. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Napközben 1-2x 1-2órát, cicin alszik el, lerakni max magam mellé tudom.

Este szintén cicin alszik el, kiságyba átrakom, ott alszik amennyit tud, ha 10óra után kel fel átviszem magunk közé. Többször kel éjszaka, akkor cicin viszonylag gyorsan visszaalszik.

2022. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!