Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek hogy alszik/aludt az 1...

Kinek hogy alszik/aludt az 1 honapos babája?

Figyelt kérdés
Az esti rutin hogy 6 és 7 ora között fürdik és utána 1-2 órán keresztül üvölt. Pedig kap elötte enni,büfizik,tisztába van (nem hiszem hogy a hasa fáj,mivel nagyon odafigyelek arra is hogy mit eszem ).Napközben szépen és nyugodtan alszik.Mitől ,,bolondulhat,, így meg estére ?
2022. júl. 3. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Estére minden gyerek nyűgösebb. Az én fiam olyan 2-2,5 hónapos koráig este csak velem aludt normálisan. Azt meg nem is értem hogy 2 órán keresztül üvölt? Hát miért nem veszed fel, ringatod vagy akármi? Vagy hogy kell ezt érteni hogy 2 órán át üvölt?
2022. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Nekem is ez merült fel, hogy abban az időben te mit csinálsz?
2022. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
10%
Adni kell neki pálinkát és akkor jól alszik.
2022. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi eltoltuk 8-ra a fürdést. Nappal 2 óránként eszik. Megetetem 6 körül, 8-kor fürdés, öltözés, cici. Ez ilyenkor 1,5-2 óra is akár. A zöme komfort cici, de a melleim is nagyon ki vannak már ürülve ilyenkorra, úgyhogy küzd szegény. Utána meg eldönti hogyan tovább. Vagy bealszik és hajnali 2-kor kel, vagy bealszik és 2-3 óra múlva kel, vagy elnézelődik a következő evésig, mert még nem álmos. Van hogy hajnali 2-ig ki van pattanva a szeme. Főleg amióta ilyen nagyon meleg van. Szóval kaotikus na.
2022. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
3 hónapos koráig jól aludt, 3 óránként kelt cicizni, majd visszaaludt. Na utána jött a feketeleves. Sok baba sír egyébként úgymond "ok nélkül" esténként, telítődnek az ingerek stb. El fog múlni egy idő után.
2022. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#1 és 2 nyilván nem hagyom ott valahol,fel veszem,ringatom,sétálok vele,kiviszem a levegőre,de akkor is sir egyfolytábn
2022. júl. 3. 20:06
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Fehérzajt próbáltál? Nálunk az Adamo hinta (rugózás, hintázás), cumi a szájban és a páraelszívó a megoldás ezekre a nyűgikre.
2022. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanez volt, 2 óra sírás, bármit csináltam, ringattam, magamra kötöttem, mellre tettem, semmi nem volt jó. Fél órával hoztuk korábbra az esti rutint, és megoldotta a problémát
2022. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztos a hasa fáj.
2022. júl. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Az enyémek nagyon nyugodtak voltak, le se merem írni, mennyit aludtak egyhuzamban egy hónaposan már. 🙈 De ez a fix esti sírás simán lehet a pocakja miatt.
2022. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!