Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hálózsákban alszik a...

Akinek hálózsákban alszik a babája tudna válaszolni? Bejött nektek a hálózsák? Nem tekeredik nagyon bele ha mocorog?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 és fél hónapos. Eddig takaróval aludt de már mozog álmában. Van amikor teljesen elkúszik és megfordul az ágyban. Ilyenkor a takaró is teljesen lecsúszik róla és félek, hogy megfázik. Ezért gondoltam, hogy veszek neki hálózsákot. De nem tudom, hogy az nem tekeredik e össze vissza rajta így.

2020. máj. 11. 10:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tekerid, en szeretem.
2020. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem tekeredik. Mi nagyon szeretjük, mert nagyon vándorol álmában a fiam már kb újszülött kora óta. Nyári baba, akkor a 32 fokos lakásban még nem kellett, de ősz óta hálózsákban alszik, mert a takarót mindig elhagyta.
2020. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Már csak őszre vegyél neki. Nekem már nem viseli el a babám, egy bodyban aludt mellettem és reggelre kicsit le is izzadt. De lehet hogy a tiéd fázósabb, nem tudom.
2020. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is nagyon bevált.

Elejétől kezdve abban alszik mert már az első héten lerúgta magáról a takarót így hamar elő vettem. Azóta sincs gond.


2 hónapos baba anyukája

2020. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon szeretjük. Már 3 éves lesz, de hálózsákban alszik, nem tekeredik, mert mindig cseréltem a méreteket. A takarót lerúgja.
2020. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mind a három fiam abban aludt egész sokáig. Én nagyon szerettem és ők is.
2020. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tekeredik el benne, nyilván normális méretet kell venni belőle ami nem túl nagy. Most 19 hónapos a fiam, még mindig hálózsákban alszik, csak már tipegősben.
2020. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Újszülött korától hálózsákban alszik a most másfél évesem. Ő is rengeteget vándorol éjjel, így a takaró nem opció. Mindig a megfelelő méretet veszem. Nyárra vékonyan, télre vastagon. A hőmérsékletnek megfelelően megy az aláöltözet. (nyáron, amikor 27 fok volt a szobájában, akkor nem adtam rá, de ez csak 2 hét volt, amikor kint 40+ fokok voltak).

Nekünk bevált. Most néztem tipegő hálózsákbot, erről még nincs tapasztalatom. Valakinek van esetleg?

2020. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi is sokáig használtuk, de egy éves kora után már nem tudtuk használni, állandóan forgolódott alvás közben. Erre találták a tipegő hálózsákot, de mi nem vettünk, elég drága. De aki megteheti, érdemes.
2020. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem most a hálózsák alatt van rajta egy rövid ujjú body és egy rugdalozó ez így lehet sok? Nyáron elég akkor a hálózsák/takaró alá csak egy body? És rövid vagy hosszú ujjú? Sose tudom hogy most mit adjak rá, fázni fog e melege lesz e.....
2020. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!