Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Jó alvó babáknál hosszú távon...

Jó alvó babáknál hosszú távon megmaradt ez a tulajdonság?

Figyelt kérdés
Akinek az elejétől fogva jó alvó volt a babája, hogyan alakult a későbbiekben? Mennyire zavarta meg pl a fogzás, a mozgásfejlődés?
2022. júl. 15. 08:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen mgzavarhatja. Van, hogy beüt az alvási regresszió, van, hogy nem. Barátnőm kisfia 7 hónapos koráig átaludta az éjszakát, aztán 1 hónapig óránként kelt. Aztán megint átaludta. Az enyém rengeteget kelt, 6 hónapos kora óta pedig álom (tudom nem ez volt a kérdés). A legjobb ha ezen nem aggódsz előre. Élvezd, hogy most jól alszik és kívánom, hogy megmaradjon így.
2022. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 5 hónapos korától végig aludta az éjszakát. Szerencsére a fogzás, egyebek nem zavartak be. Már iskolás kislány. Azóta is nagyon jó alvó. Sosem kel fel éjjel.
2022. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nem zavartak be érdemben. Volt egy párhónapos időszak, hogy nem aludta át az éjszakát (4-9 hónapos kora között), de előtte és azóta is igen.
2022. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4 hónapos koráig átaludta az éjszakát (már a kórházban is). Azóta 2-3 óránként kel (9 hónapos).
2022. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagy 6, a kicsi 8 hetes kora óta nem kel fel éjjel. Most 4 és 5 évesek, nincs változás.
2022. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A fiam két hónaposan aludt 6-7 órát, 4 hónapos korától 10-12. Lassan 2 éves és hál istennek nem zavart be semmi. Ha jön a foga max felsír 1x este, de hamar vissza is alszik. Amikor jöttek a nagymozgások, akkor is csak többet mocorgott vagy megébredt, de aludt is vissza.
2022. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 8, a lányom 7 hetes kora óta nem kel éjjel. Most 10 és 2 évesek, nem zavart be náluk semmi.
2022. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

A fiam 6 hetes kora óta alszik éjszaka. Most 2 hónapos, este 9-től reggel 6-fél 7-ig alszik. Mindenki mondja, hogy milyen szerencsések vagyunk, de én nem tudom, mennyire tartós ez az állapot. A lányom 3 éves koráig nem aludta át az éjszakát, teljesen szokatlan nekem ez a mostani helyzet. :D

2022. júl. 15. 12:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Simán maradhat, ne aggódj. 😄
2022. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindig jó alvó vomt. Az első fognál egy éjszaka volt mikor ébredt egyszer és ennyi, a többinél már nem volt gond.
2022. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!