Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Vajon ha kicseréljük az ágyát...

Vajon ha kicseréljük az ágyát akkor változni fog az alvása? Ugyanott lenne az új ágy ahol a mostani

Figyelt kérdés

Nemsokára 3 hónapos lesz a kisfiam és mióta hazahoztuk a kórházból mellettem alszik éjjel bölcsőben, de sajnos kezdi kinőni. Főleg azért mert elég keskeny. Utazóágy lesz helyette, de ugyanúgy mellettem lesz ahol most is van a bölcső.


Napközben csak rajtam, kendőben tud aludni, egyedül este a szokásos pancsi vacsi után amikor elalszik és leteszem a bölcsőbe akkor nem kel fel. Ha ezt napközben próbálom legyen az a bölcső, a kiságy vagy akár a babakocsi perceken belül felkel. Egyedül az esti alvás az amikor ha elalszik és leteszem nem ébred fel.


2022. szept. 24. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem. Ezt senki nem fogja megmondani előre.


Fiamnak pl változott, lányomnak nem

2022. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!