Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mostanában nagyon rosszul...

Mostanában nagyon rosszul alszik a 9 hónaposom. Igazából hetek óta 2óránként kel. Felmerült bennem, hogy az együttalvás segítene, csak az aggaszt, hogy nem lesz nehéz leszoktatni róla nagyobb korában? Előzőleg kb 6-8 hetes koráig aludt velünk.

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongása van. Teljesen normális.
2022. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
A legtöbb gyereket nehéz leszoktatni az együttalvásról. Vagy most kiszenveded ezt az időszakot és átmész két óránként, vagy majd később elviseled az esti hisztirohamokat amikor külön akarod rakni. Én az elsőt választottam, jól tettem, de én pl nem voltam ingerült a nemalvástól, nem tette tönkre az egész napomat. Totál megértem azt, aki inkább maga mellé veszi a gyereket. Talán egy köztes megoldás lehet, hogy a saját ágyában altatod el, éjjel pedig ha felkel átviszed magadhoz. Így megszokja hogy egyedül alszik el, és csak egyszer kell kelned.
2022. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!