Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Vegyek neki egy nagyobb...

Vegyek neki egy nagyobb babafészket, vagy más megoldást keressek?

Figyelt kérdés

5 hónapos a kislányom, a kezdetektől fogva babafészket használunk a kiságyban abban alszik el, nagyon szereti. De elalszik babakocsiban és a játszószőnyegen is. De a kiságyban csak fészekben szeret aludni.

Sajnos kinőtte a fészket igy most hezitálok hogy vegyek e neki újat. Az a bajom hogyha elkezd forogni nem lesz e felesleges. Vagy még a fonott rácsvédőre gondoltam, de az sem olyan. Hálózsákot nem szereti. Van egyáltalán ilyen nagy méretű fészek? (a lányom már 74es rucikat hord kb 65 cm es kis husigolyó)

Szerintetek? Akinek hasonló korú a babája ti mit javasoltok?


2020. nov. 13. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem, semmi értelme a fészeknek, főleg nem kiságyba. Csak, amolyan újabb designe cucc.


Elég nagy már, szoktasd a normális kiságyban alvásra.

2020. nov. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Vennék XXL méretűt, a kislányom abban aludt 1,5 éves koráig 12 órákat. “Felesleges design cucc” ide vagy oda, kipihent baba, kipihent anya = boldog, kiegyensúlyozott család.
2020. nov. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

#2


Miért, szerinted a kiságya minek van?


Abban nincs kipihent baba?


Minden baba/gyerek úgy alszik, amihez a szülő szoktatja.

2020. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha a babafészekben jobban alszik (a kiságyban), akkor minek tegyem az üres ágyba? Ahhoz szokott igen de nyilván nem aludhat abban örökké, 1,5 évesen amikor már szűkös volt kivettük és kész, reklamálás nélkül aludt az ágyban, addigra megtanult egyedül elaludni.

Te nem akarsz fészket használni, ok, ez a te dolgod, de azért remelélem megengeded, hogy akinek bejött az hadd használja, köszi. 😊

2020. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

#4

Egy szóval nem mondta senki, hogy te, vagy a kérdező, vagy más ne használja.

A kérdésre volt az a válasz, hogy ha amúgy is kinőtte, akkor felesleges újat venni, könnyebb átszoktatni a kiságyba.

De, szerintem mindenki el tudja maga dönteni, hogy hogyan, s miben altassa a gyermekét.

(Mellesleg megjegyzem, szerintem is butaság a babafészek.)

2020. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vettem xxl-t. Nem felesleges, mert anélkül nem alszik. Imad a széléhez bújni pl. Plusz akárhová visszük, neki az az ágy. Ebben bárhol ugyanolyan jól alszik mint otthon.
2020. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 mármint SZERINTED felesleges. Ez így helyes. Szerintünk meg nem 🤷🏼‍♀️
2020. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!