Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 12 hetes babának baj hogy ha...

12 hetes babának baj hogy ha még nem állt be a napirendje?

Figyelt kérdés
Ami azt illeti már beállt úgy hogy hajnali 2-3ig nem aludt, aztan 7-8kor kelt és napközben nagyon sokat aludt. Próbàlom nappali ébrenlétre és éjszakai alvásra szoktatni de úgy látom telljesen összezavarodott. Mi legyen?

2015. nov. 3. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Iktass be fix pontokat: séták, fürdés, olyat, amit tudsz szabályozni. Meg figyeld az ő saját ritmusát. Semmivel nem vagytok elkésve, ki fog alakulni.
2015. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen pici babánál még nagyon gyorsan változhat a napirend. Figyelj a baba igényeire, és a feladatokat ahoz igazítsd! Pár hét múlva már talán elég nagy lesz, hogy beálljon egy napirend. Az sem lesz örök életű, mert változnak a baba igényei.
2015. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De sokszor foggalmam sincs mi a baja...😕
2015. nov. 4. 01:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyenkorra már volt napirendünk. Úgy alakítottam ki,hogy én tartottam magam a 4 óránkénti etetésekhez. Ha aludt éppen és jött az evés idő én felkeltettem és megetettem. Éjjel persze nem, mert ennyi idősen már átaludta az éjszakát. Sokan nem keltik fel hanem etetik őket össze vissza mikor kér de így soha nem lesz napirend. Esti fürdés mindig legyen kb ugyanabban az időben ( nekünk fél 9) volt utána evés alvás.
2015. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!