Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ejjel ha a 12 hetes kisfiam...

Csillka kérdése:

Ejjel ha a 12 hetes kisfiam hatrol hasra fordul megfulladhat?

Figyelt kérdés
1-2napja tud a hatarol a hasara fordulni. Oldalra mar ot hetesen fordult, viszont a fejet meg nem tudja rendesen tartani. Hasfajos baba igy almaba sokat forgolodik es hasra is folyton probalkozik. Egy darabig figyelgetem de nem birom egesz ejjel mert elalszom. Vajon lehet komolyabb kovetkezmenye ha hasra fordul ( fejet picit tartja de meg nem nagyon )
2017. júl. 31. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Szia szerintem ezt vèdönövel jobb megbeszèlni. Legalább megnyugszol 😊


Üdv Evelin

2017. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erdelybol irok es sajnos itt nincs vedono :)
2017. júl. 31. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Esetleg háziorvostol tanácsot kèrni? Vagy ha viszed a picit mèrèsre amit igaz nem tudom hogy müködik erdèlybe akkor ott megkèrdezni. Lehet sokan fogbak válaszolni de neked is jobb ha ott a doki mondja hogy ez normális 😊

Evelin

2017. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kispárna ne legyen az ágyban. Légzésfigyelő bekapcsolva. Nem tudsz mit csinálni vele ha hasra fordul. Fejecskéjét oldalra forditja ugye?
2017. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat meg 2-3 szor fordult meg , akkor nehezen de oldalra forditotta. Az a baj h keveset tettem hasra , olbe tartja a fejet jobban de hashiz nincs szokva. Bar remelem a tulelesi oszton bennuk van...
2017. aug. 1. 01:05
 6/9 anonim ***** válasza:

3 hónaposan már igazítják magukat azért a helyzetekhez.

Ha átfordul akkor valamilyen szinten éber abban a pillanatban, tehát biztosan észreveszi ha gondja akad a fejecskéjével. Ha már oldalra fordítja a fejét, akkor szerintem korrigálja. De tényleg nem mi vagyunk ebben az okosak :)


Azt tudod tenni, hogy tanácsot kérsz gyermekorvostól, esetleg napközben leteszteled hogy viselkedik ilyenkor. Ha nem ő, akkor te átfordítod és meglátod mit csinál. De ne verd fel az álmából :D

2017. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi,reflexből oldarra fordítja a fejét hogy kapjon levegőt. Kislányom is 3 hónapos,ő kb. 1 hónapos korától hason alszik. Most mi a fordítottjával küzdünk,mindig a hátára fordul és emiatt felébred 😂
2017. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nem feszes, kötött a babád izomzata? Csak mert ennyi idősen már tudják fordítani a fejüket, a korai teljes fordulás meg feszességre utalhat. Nem vagyok szakember, nem okoskodni akarok, de én rákérdeznék a dokinál.
2017. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem igazan tudom mit jelent a feszes -kotott izomzat. Voltunk gyermekgyogyasznal azt mondta minden rendben. Csipoficam vizsgalaton ortopedusnal az sem mondott semmi negativat. A fejet is tartogatja de kezbe, hasra nem igazan fektettem soha ezert nem is nagyon tudja mit is kell csinalni. Augusztus 9.en lesz 3 honapos. Oldalra jol fordul , hasra is ket napja de nehezen , csomot kinlodik csak a kezet nem tudja sehova tenni...viszont hasrol hatra meg nem tud , sot nem is probalkozik
2017. aug. 1. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!