Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Pavor lenne ez vagy mi a manò?

Pavor lenne ez vagy mi a manò?

Figyelt kérdés
A lènyeg az, hogy kisfiam egy hete kb èjfèl ès 2 òra közti időpontokban felül, vergődik, morog, nagyon sìr, de nem hinnèm, hogy amiatt, mert fájna valamije, máshogy sìr. Nem tudom eldönteni felvan e, de általában visszadől, majd újra felül, de közben sìr, nèha mèg csapkod is, mint aki dühös. Mostanában szinte minden nap ez megy. Borzalmas, mert hiába kèrdezgetjük mi a baj, csak sìr, nem partner a megfejtèsèben. Èjszaka kivittük a nappaliba, villanyt kapcsoltunk, akkor felèbredt, ijedtnek tűnt, de azt mondja nem fèl, nem álmodik rosszat, a nappaliban jòl aludt.. Teljesen úgy őrjöng, mint amikor nappal èpp dackorszakát èli ès hisztizik valamièrt.. Minden nap nem álmodhat rosszat. Nem is bántjuk. Válaszol, ha kèrdezem, mindenre nem-et mondd, nem fáj semmi, ha kèrem mondja el mi a baj, nem mondja. Velünk alszik, mellettem közvetlenül van a házikòs ágya. Ma megpròbáljuk a gyerekszobában altatni, fèrjem már a ház felszenteltetèsèt preferálja :D Valami ötlet? Mit kezdjünk ezzel? Mesèzni szokott, de csak korának megfelelőt ès eddig nem volt ilyen problèmája....minden nap visszem ki a levegőre, foglalkozom vele, szeretjük. 2 èves múlt.
2023. márc. 9. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor alszik el? A pavor tipikusan elalvás után 1,5 legkésőbb 2 órával jelentkezik.

A pavor roham alatt nem tudod villannyal felébreszteni és nem függ össze azzal hol alszik, válaszolni sem válaszol.

Kérdezz bátran, mi a nagyobbal 5 évig voltunk benne, úgy veszem észre a kicsinél meg most kezdődik 😪

2023. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8-9 kor alszik el... Nem tudom akkor mi lehet. Teljesen olyan, mitha hisztizne valamin, dühöngene. De basszus, minden nap nem álmodhat olyat. Vagy minden másnap...eleinte csak úgy volt, hogy sìrdogált álmában, de megsimiztem, megnyugtattam, aludt tovább. Nèha nevet is. De most meg ez. Sìrás, felülès, eldőlès sorozata.. Nálatok meddig tart egy ilyen "roham"? Volt, mikor fel akartam fogni, ringatni, de annyjra üvöltött, hogy kicsavarta magát a kezeimből is. Mikor már mondom, hogy könyörgöm válaszolj már, mi a baj, fáj valahol stb vagy kicsit erèlyesebben szòlok, hogy keljen fel, mègjobban ordìt. Tehát felfogja, amit mondok, kèrdezek, azt hiszem. Azt hittük fèl valamitől. Ma is kèrdeztem tőle, de azt mondja semmi nem volt ès nem is fèl...fájt a lába, azt mondja 😪 Van rajta egy kis seb, ami már varasodik. Biztos, hogy az nem fájhat neki...
2023. márc. 9. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:

1000% hogy álom.ugyan ez volt akisfiammal elmúlt már..

És mikor felkeltettük minthq nem is tudná mi van..

Ugyhogy csakis álom

2023. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ház felszentelését miis emlegettük :D

De mi szoktuk is :):)

2023. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A múlt èjjel a szobájaban aludtunk, ott is van kanapè. Az ágya egyelőre maradt a hálònkban. Nem volt semmi, 1x nagyon minimálisan felsìrt, megsimogattam ès aludt tovább, nem volt semmi őrjöngès. Most pár napig ìgy alszunk, aztán kb a saját ágyát behozzuk a szobájába, aztán szeretnèm, ha már ott aludna...
2023. márc. 10. 08:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Èn is álomra hajazok, mert sokszor van úgy, hogy úgy viselkedik, mint mikor valamit nem engedünk ès kiborul miatta..de aztán kitudja, állìtòlag a gyerekeknek van 3.szemük mèg ebben a korban... :/
2023. márc. 10. 08:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem doki mondta hogy álom. :)3#
2023. márc. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!