Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Pont fürdés előtt alszik el,...

Pont fürdés előtt alszik el, költsem fel? Tolódik az egész rutin, éjszaka kukorékolni fog.

Figyelt kérdés
1 hónapos baba. Felkeltenétek? Órák óta nyűgös, sír, nem tud elaludni, minden baja van. Akkor alszik el amikor nem kellene...

2023. máj. 5. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem és nem is furdettem minden este ennyi idősen.
2023. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Biztos nem kelteném fel. Nálunk 1 hónaposan még semmi napirend nem volt, éjjel-nappal szopizott. 1 hónaposan még egyáltalán nem fontos minden este fürdeni. Örülj neki, ha sikerül elaludnia.
2023. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

1 hónapos babánál tökre nem számít mikor alszik el. Nincs napirend, nem tolódik semmi. Akkor sincs semmi, ha nem fürdeted meg minden nap. Egy ekkora baba képes elaludni akkor is ha órákat alszik és ébren van utána fél órát... De ha peched van, akkor képes órákat ébren lenni mini alvásokkal.

Biztosan nem kelteném fel.

Idősebb babánál, kialakult napirend esetén már lehet játszani azzal, hogy csak még fél órát maradjon ébren fürdésig, vagy előrehozni a fürdést stb

2023. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. 1 hónaposan mi is csak kétnaponta fürdettük alapból, de amúgy se keltettem volna fel emiatt, ha alszik.
2023. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én ilyenkor nem is fürdettem minden nap, nem is tesz jót a bőrének. Alvó babát nem keltünk fel, főleg ilyen dolgok miatt. Had pihenjen!
2023. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Egy hónapos gyereknél legfeljebb neked érdekes a rutin, ő magasról nagy ívben... Dehogy keltsd fel, hadd aludjon ha álmos.
2023. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Alvó oroszlánt és alvó gyereket nem ébresztünk fel. Annak a babának alvásra van szüksége, nem sárban dahonyázott, hogy pár perc fürdés miatt éber legyen újra. A 3 éves fiam már tud piszkos lenni, de az 1 hónapos még nem is izzad igazán.
2023. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kihagynám a fürdetést. 3-4 nap nem fürdéstől se lesz baja ha néha úgy adódik, vagy akár holnap reggel is fürdetheted. Pelenkázni viszont lehet, hogy muszáj lesz valamikor az éjjel.
2023. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Akkor alszik el amikor nem kellene..."

1 hónapos babánál nincs ilyen, szerinted mikor kell ennie, aludnia. Igény szerinti evés, alvás.

2023. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tipp: 6 hós kora előtt csak törekedj a napirendre, de ne legyen elvárás. Szerintem előtte full értelmetlen törnöd magad, meg ezen aggódni. Még pici, ha fent lesz este hidd el nem amiatt mert nem fürdött, de az is biztos hogy ha alszik akkor nem amiatt lesz mert lefürdött, főleg nem 1 este számít.
2023. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!