Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Valakinek valami ötlete miért...

Valakinek valami ötlete miért csinálja ezt a kislányom?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éves , pár hónapos kora óta 1,5-2 óránként ébredt. Az utóbbi kb 2 hónapban voltak jobb időszakok, volt, hogy egy teljes héten keresztül csak 3x kelt.

De az elmúlt hetekben gyakorlatilag minden másnap 2-3 órákat ébren van,

. Van, hogy előtte is vagy 10x felébred már, de olyan is ,hogy akkor ébred először. Olyankor mindig cicit ker, nem eszik, csak tartja a szájában és 2 percenként kéri mindig a másikat. Jobb éjszakákon van ez a 3-4x kelés, amikor simán vissza tudom altatni, de ettől a több órától kezdek kikeszulni.

Főleg azért nem értem, mert rengeteget mozog, délelőtt is kint vagyunk 2 órát, délután még többet is. Eszik is szépen. Egyszerűen nem értem hogy nem fárad el. Minden nap 7 és 8 között kel, 12 körül alszik max másfél órát, de inkább csak 1-et. Aztán 8-kor fürdés és szépen el is alszik utána.

Tudom, hogy lehet a foga, lehetnek a frontok, de sose volt jó alvó és lassan beleorulok, hogy nem tudok ezen segíteni. Azt hittem , ha itt a jó idő, és kint vagyunk egész nap , majd nagyokat alszik, de ez sem jött be. Úgy érzem teljes mértékben elbuktam.

Akinek hasonlót csinalt a gyermeke, mi volt az oka, mikor hagyta abba, volt ami bevált?



2023. márc. 27. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Cumi/cseppemtesen letehető vizes flakon. Ha éjjel felkel ezek egyikét add oda neki.
2023. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam ilyesmit, tüntetőleg összezárta a száját eddig, de próbálkozom minden éjszaka.
2023. márc. 27. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kéri ne told bele erőszakkal, a lényeg hogy ezt a komfort cicizgetést befejezze legalább éjszaka.
2023. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás 2.felvonás
2023. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!