Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Valóban ez nem mehetne így...

Valóban ez nem mehetne így tovább?

Figyelt kérdés

Gasztróenterogián voltunk a 18 hónapos kisfiammal aki azt mondta hogy teljesen elfogadhatatlan hogy sokszor felkel éjjel a kisfiam.Azt mondta ennyi idősen egyszer sem szabadna kelnie.

Valóban sokszor ébred,születésétől.

Előzmény:

-Neurólogiára küldtek még 15 hónapos korában elkezdett a védőnő azon lovagolni,hogy még nem jár ezért beutalt.

Mire időpontot kaptunk időpontot 18 honapos lett,előtte egy héttel elindult önállóan azóta már fut.

Még így is megkésettnek számit még több helyre küldözgetnek.

Majd gasztróra is küldtek.

Mindenki mást mond,mindegyik orvos máshova küld én meg állok középen és azt se tudom mitévő legyek.


2023. jún. 10. 21:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 9 hónaposan járt, ennek ellenére az első valóban végig aludt éjszaka 2.5 évesen jelent meg, pont azután hogy elhagyta a délutáni alvást.Minden szempontból egészséges.
2023. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy lehet allergia a nem alvás háttérben, magán úton végig jártuk mi is.De nem találtak nála semmit.
2023. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az en fiam is 18 honapos, ejjel 3x-4x kel... 15 honapos koraban meg o sem jart, 16 honaposan indult el. Sot, meg nem is beszel, a NEM-en kivul csak gagyog. Se az orvos, se a vedono nem problemazott soha egyik dolgon sem, azt mondjak, a fiuknal neha lassabban alakulnak a dolgok, nincs elkesve semmivel. Szerintem te se aggodj meg, nemelyik szakember tulbuzgo.
2023. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezt majd elmagyarázom a gyerekeimnek is 😂😂

Fiam 4 éves elmúlt, kb 1 hónapja alussza át az éjszakákat.

Lányom 20hónapos, olyan 3-4x kel alapból. Rosszabb esténként óránként.

2023. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Allergia vizsgálat volt.

Mindenre,tejre nem lehet egyértelmüen 3 éves kor alatt.

2023. jún. 10. 21:29
 6/19 A kérdező kommentje:
Gasztróra úgy (is) jutottunk el,hogy 18 hós oltásnál mondta a háziorvos hogy sovány. 11 kiló és 12 kène lennie.
2023. jún. 10. 21:33
 7/19 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hónaposan járt, most 15 hónapos, még egy éjszakát sem aludt végig. De gyorsan fejlődik, jól eszik, mégis kifejezetten rosszul alszik. Van ilyen gyerek is, szerintem nem feltétlen utal ez problémára. Szerintem adj még neki egy kis időt. Mennyire alszik rosszul? Óránként kel vagy 2-3x? Ha óránként kel, lehet, hogy mennék tovább vizsgálatokkal, csak hogy ne szenvedjetek feleslegesen. De szerintem a 3x kelés pl. még belefér, még ha szívás is.
2023. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Változó.

Elkezdtük a bölcsit az is megviselte.

Van amikor háromszor,van olyan hogy tízszer.

Azt gondolom hogy ő ilyen típus.

Bár most teljesen más miatt a székletvér pozitiv lett ez meg utalhat tejre.

Ezzel is várni kell még.

2023. jún. 10. 21:46
 9/19 anonim ***** válasza:
Enyém is 18 hónaposan indult el, én próbáltam már 15hos kora ota ide oda fejlesztésekre vinni de lényegében lepattintottak mindenhol hogy ráér 18hosan semmi baja úgy mászik mint egy gombvillam. 18hosan el is indult most 3 éves , semmi elmaradása nincs mozgásban. Ő 15hos kora óta nem kel éjjel, de ismerek olyan 3!! Éveseket is akik még kelnek éjjel és anyatejet vagy tejitalt isznak és az se kirívó. Szerintem ebből amit írsz egyáltalán nem tűnik kirívóan lemaradtnak vagy hogy bármi baj lenne vele, vannak jobb meg rosszabb alvó gyerekek, a járás meg még épp a normális határokon belül volt ezért nem aggasztó, így utólag visszagondolva én teljesen feleslegesen aggódtam hogy miért indul később el mint mások.
2023. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha te nem aggódsz, akkor végképp hagyd. Extra rossz éjszakája van minden gyereknek, ő általánosan is egy rosszabbul alvó típus.
2023. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!