Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Doodoo plüssről olvasnék...

Doodoo plüssről olvasnék véleményeket. Kérem, hogy csak olyanok válaszoljanak akik használják! Valóban hasznos?

Figyelt kérdés
Aki úgy gondolja, hogy nagyanyáink sem használták, minek egy újszülöttnek az anyaméh hangja stb az legyen szíves tovább görgetni!
2016. júl. 12. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom nincs,de egy barátnőm használta a kisfiànál,és azt mondta bevált.
2016. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi próbáltuk az első hetekben magnóból a fehér zajt, annak ugyan az az elve, az anyaméhben hallott surrogó monoton hang elviekben nyugtatja az újszülöttet. Háááát, nem sokat használt nekünk... Esetleg töltsetek le ilyet, és ha úgy látod, nálatok beválik, akkor esetleg rendelj ilyet, gondolom egy-két nap alatt kiszállítják. Meg azt vedd még számításba, hogy újszülött mellé az ágyba nem tanácsos plüssöket tenni a fulladásveszély miatt. Szóval csak a hang miatt szerintem nem feltétlenül éri meg az árát, akkor inkább szóljon magnóból.


(Bocs, hogy úgy írtam, hogy pont ilyet mi nem használtunk, de tényleg segítő szándékkal tettem.)

2016. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ég világon semmit se ért sajnos :-/ Pedig már kórházba bevittük hátha, de azon kívül hogy nővérek kiröhögtek nem sok mindent ért..

Nyugtatom magam a pénz miatt legalább cuki,puha plüssnek jó lesz később alváshoz ..

Ellenben Majkára úgy alszik mint a bunda, és ha véget ér a zene felébred sírva :D

2016. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! ☺
2016. júl. 13. 15:53
 5/5 anonim válasza:

Szia,

mi más fajtát használtunk.

A ZAZU márkára hallgató is ugyanolyan elven működik. Olcsóbb egy kicsit és szerintem cukibb is.

Szerintem ezt gyereke válogatja. Nekünk nagyon bejött. :)

Barátnőmnek is nem sokkal utánam született kislánya. Adtunk is neki ajándékba egyet. (csacsit)-Nekünk Bari volt.

Nála is remekelt. :)

De egy másik ismerősnél nem használt. Mondjuk ők szenvedtek a hasfájással is rendesen...

Szóval gyerekfüggő szerintem.

2017. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!