Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek hogy a kislányom...

Mit tegyek hogy a kislányom hamar felkeljen reggelente meg délutáni alvás után?

Figyelt kérdés
3 évey múlt nyáron nemrég kezdte az ovit. A beszoktatási héten 10re kellett mennünk így nem volt probléma hogy 7kor ébredt vagy negyed 8kor. Aztán mikor reggel 8ig kellett beérni először a legtöbbször 8 után értunk be. Eddig 2 alkalommal ment mert beteg volt másfél hétig most meg a héten újra. Fél 7kor elkezdem kelteni addigra már elkészülök és nem akar kijönni a helyéről. Elkezd rugdoskodni, tiltakozni mikor már háromnegyed 7 is elmúlt hogy ő nem jön ki, nem issza meg a tejet stb. Tök szépen ébresztem de nyilván ideges leszek mert fél 8kor el kellene indulnunk úgy h meg is reggelizett mert csak tízóraira, ebédet, uzsit kapnak. Ha kiveszem olyan hisztibe kezd h sikit, harap, húzza a hajam és mondja tegyem vissza. Egyik nap 5ször játszottuk ezt el és mikor a fél tejet úgy háromnegyed 8 után megitta nem volt idő reggelizni. Sírva mentünk oviba tiltakozott h menjünk vissza felkel mosolygosan. Ezt a durva hisztit meg h velem semmit nem akar úgy augusztus végén kezdte el mikor kezdődött a beszoktatás én jártam orvosokhoz interjúra mentem mert munkát kell keresnem. Sokat volt papával. Mindig nehezen fogadott el ha mindenki dolgozott de mostanában felkelni se akar velem. Máskor szépen felkelt legkésőbb negyed 8 után elaludt velem délutánonként nem volt harapás hiszti. Egy hónapja kezdte el kb ezt a harapást hisztit, rugdosást. Egyedül papát nem harapta sose de mamit apát engem igen. Régen olyan együttműködő elfogadó volt időben tudtunk vele bármit csinálni játszótérre elmenni. Most meg a hisztik miatt elhúzódik az egész napunk. Most mindent csak Papával vagy mamival hajlandó megcsinálni kimenni elmenni boltba ilyesmi. Engem utasitott el a legjobban csak az a baj előbb utóbb nekem is lesz állandó munkahelyem nem csak alkalmi hétvégi és nekem kell elvinni oviba. Nem lesz mindig itt Papa h segítsen meg előbb utóbb külön fogunk költözni ha elkészül a házunk. Nagyon el vagyok keseredve h ennyire elutasitott az utóbbi időben a gyerekem és nincs olyan h egy szóra csináljon mindent amit kérek tőle.
2023. szept. 22. 14:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!