Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Gyereketek mennyire igényli a...

Gyereketek mennyire igényli a csendet a délutáni alvásnál?

Figyelt kérdés
Beszélgetni, takarítani, porszívozni lehet tőle?

2022. aug. 21. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem. Nem lehet. Tönkreteszed az idegeit.

Neked milyen lenne, ha amikor alszol, nekiállnak a férjed porszívózni?!

A kicsi még érzékenyebb.

2022. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Kezdetektől úgy lett szoktatva, hogy alapzaj volt a napközbeni alvásnál. Beszélgetés, rádió, kávéfőző, mosógép, mosogatógép simán megy. Porszívózni csak a földszinten szoktam mikor az alszik (az emeleten alszik).
2022. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

*mikor alszik

2022. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokta zavarni ha van egy kis alapzaj. Porszívózni azért nem szoktunk amikor alszik, de tv vagy zene mehet normál hangerőn.
2022. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni, takarítani (másik szobában tud dolgozni a robotporszívó), tévézni simán lehet. A gyerekek délutáni alvásánál én jobban igénylem a csendet, mint ők :D
2022. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Általános alapzaj nem zavarja, de őszintén, én annyira örülök olyankor, hogy végre csend van, hogy én is eléggé csendben szoktam lenni. :D
2022. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg elaludtak, fontos volt a csend, utána bármit lehetett csinálni. Nyilván abba a szobába, ahol aludtak, nem nagyon mentünk be, de a többiben éltük a normális délutáni életünket. Porszívózásra ritkán volt példa, de másik szobából arra sem ébredtek fel. A beszélgetés teljesen természetes volt. Milyen egyéb takarításra gondolsz? A portörölgetés nálam nem jár nagy zajjal. :-))) Akkor szoktunk mosogatni is. Nem nagy zaj, de nem is halálos csönddel jár.
2022. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltunk full csendben (főleg mikor már ketten voltak), de azért nem akkor kezdtem porszívózni.
2022. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam alapzajhoz szoktatni már újszülöttként, ment a rádio, egy-két gép, persze nem ordítva...

Sajnos nem igazán jött be :D Nagyon éber alvó, van, hogy a lamináltpadló ropogására felkel ahogy kimegyek 🤦‍♀️

Mióta átköltözött külön szobába a ház másik végébe, azóta nem kell már úgy óvatoskodnunk.

2022. aug. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hónapos koráig ágyút lehetett volna sütögetni a füle mellett. Azóta egyre könnyebben fölébred a zajokra. Most 1 éves. Azért ha rácsukom az ajtót, lehet élni mellette, de porszívózni nem mernék, sőt gyanús, hogy a mosógépre is fölébred (a szomszédjában alszik). Kicsiként pont a porszívóra aludt el a hordozókendőben.
2022. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!