Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 18 hónapos baba se éjjel se...

18 hónapos baba se éjjel se nappal nem alszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok 18 honapos a kisfiam és kb 1 hete se éjjel se nappal nem alszik .

Fogácskák jönnek hátsó rágók de az ennyire befolyásolná ?

Valami ötlet esetleg akivel előfordult ?



2023. szept. 29. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, azt írtad hogy se éjjel, se nappal nem alszik. Ez egyenlő azzal hogy sose. Ha te nem tudtad normálisan feltenni a kérdést, ne mást idiótázz le.
2023. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Köszi 3!

1-es voltam

2023. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sír,nyugtalan akkor biztos fájlalja a fogàt. Mást én sem tudok írni mint az 1-es hogy adni kell neki fájdalomcsillapítót
2023. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk fogzásnál csinált hasonlót,de leginkább valamilyen változásnál,amikor elindult pl.,amit én leszűrtem a kérdésből az,hogy gondolom alszik 15 percet és fent van éjszakánként majd újra és újra,napközbe meg egyáltalán nem. Nálunk durvább napokon ez megy és hiába kimerült nem alszik. Nálam ezt jelenti,hogy se éjjel se nappal.:D Ha fájdalma van fájdalomcsillapító,esetleg valamilyen géllel kenni. Megnézni erre javul e.
2023. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!