Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 18honapost hogy altattok?

18honapost hogy altattok?

Figyelt kérdés

3honappal ezelottig eleg siman ment,aztan pici lakasunkat muszaly volt atrendezni,es utana nem sokkal kezdodtek az elalvasi nehezsegek(nem tudom,hogy van e koze hozza)

Kb.2honapja,beletettem a babakicsiba es ott elringattam,igy elaludt konnyen,de kb.1honapja probalom visszaszoktatni,a sima elalvashoz,de hiaba olvastam,hogy naprol napra konnyebb,nalunk egyre jobban eldurvul a helyzet...probalkoztam sok mindennel,meset olvasok mesekonyvet nezunk,aztan ejjeli fenynel,halk zenet hallgatunk,vagy csond,vagy a vilagitos zenelojet nezzuk,aztan egyszercsak porog forog mar majdnem elalszik,de aztan felul,felall,leszedi a halozsakot majd a pizsamajat,le akar maszni az agyrol,ha az agyaba teszem ugral,latszik hogy faradt,de nem hajlando elaludni...mar azt is megprobaltuk hogy apa altatja,ha ringatnam rugkapal es ki akar szabadulni,ha kimegyek es otthagyom az agyaban akkor nem sir,nem erdekli,egyszeruen nem hajlando aludni barmit csinalok...9korul mar aludt regebben,aztan lett belole 10majd 11 a heten mar 12ig szenvedunk,eddig tartottam magam,de ma mar kiborultam es ejfelkor beraktam a babakocsiba ujra,ahol par perc alatt elaludt!Kicsit most mar ketsegbe vagyok esve,mert barmit olvastam neten,hogy igy vagy ugy csinaljam,semmi nem jott be es mar tobb mint 1 honapja probalkozok....



2017. márc. 17. 00:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni,hogy mikor vegre elalszik akkor alszik egyhuzamban minden gond nelkul reggel fel 9-9 ig,attol fuggetlenul hogy hanykor alszik el....
2017. márc. 17. 00:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Vmelyikünk mellé fekszik és úgy. Éjjel ébred (fogzás), és akkor is így alszik vissza (vagy nem, ha olyanja van).

8-9-től 6-ig alszik, 10 és 12 körül ébred.

2017. márc. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak leülök az ágya mellé, ha kimászik visszateszem. 10-40 percen belül az igaz, de elalszik, attól függ mennyire álmos.
2017. márc. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lefekszunk es simogatom. Van h a sajat agyaban van h a mienkbe. Ha elaludt visszateszem a helyere. Egy ejjeli lampa vilagit, elotte meset olvasunk.

1 eves koraig ringattam, aztan mar nem igenyelte, szivesebben fetrengett amig el nem aludt.

Nalunk is fogzas van, parszor felsir de nem ebred. Max fel9- kor alvas es reggel fel 8- kor kelunk.

2017. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat akkor nem tudom nalunk mi a baj? En is melle fekszem simogatom eneklek,semmi nem hatasos! :(
2017. márc. 17. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!