Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy lehetne elérni, hogy...

Hogy lehetne elérni, hogy korábban kakiljon a baba?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon freeky kérdés, de az alvási rutinunk úgy ált be, hogy a kislányom addig nem alszik, amíg alvás előtt nem kakil. (Napi 1-3 kaki van, anyatejes)


Ha kimarad, akkor két óránként fel kell kelnünk és nagyon hosszan tart, míg visszaalszik, általában olyan hajnali 5 felé kakil olyankor és akkor onnantól alszik.


Viszont ha kakil, akkor is valahogy este 8 és 11 óra között teszi, ami kicsit megnehezíti a napirend kialakítását.


Tudnátok segíteni, hogy kinek milyen tippje van arra, hogy inkább este 9-ig kakiljon?


Köszi!


2023. okt. 26. 22:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk az ilyen szülők gyereke lesz olyan kib. szorulálos, mint a nem tudom mi.


TE minden nap ugyanabban az időpontban kakálsz??? Nem. Hagyd békén, kakil, amikor kell neki, de ne kontrolláld már az alapvető testi funkcióit.

2023. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11 Amúgy igen, nekem apum így tanította, hogy minden nap ugyanabban az időpontban rá kell ülni a wc-re és akkor tudsz kakilni egy idő után.


Szerintem egy három hónapos baba nem lesz szorulásos attól, hogy mondjuk pukitornáztatom, nem is valószínű, hogy összerakja, hogy mit vàrok tőle.

2023. nov. 1. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!