Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szenvedés az esti altatás. Mi...

Szenvedés az esti altatás. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 5 hónapos a kis huncutom, eddig szépen elaludt fél8 korul, éjjel egyszer ébredt. Pár hete bár elalszik 7-8ig valamikor, de fél 10 ig sírva felébred 3szor is, és nem akar visszaaludni, huncutkodik, sikítozik (jó kedvuen nem fájdalmasan) és nagy nehezen 10 korul visszaalszik. Nem értem, mi lehet a baj, fogacska nem jon még, enni ugyanúgy eszik. Valaki aki tapasztaltabb nem találkozott ilyennel, vagy valami otlet mi lehet a gond?


Általában evés kozben bealszik, beteszem a kiságyba, de 15 perc után felsír, kihozom magunkhoz az ebédlobe, ott visszaalszik, de 10 ig nem tudom visszavinni a kiságyába, mert mindig felébred, kiabálgat. Az ágya a hálóban van egyébként az ágyunk mellett. Koszonom, ha valaki magára ismer és ad valami tippet. Nem panaszkodom, tudom, hogy lehetne rosszabb is, csak olyan jó volt, hogy 8kor letettuk és picit filmezhettunk, beszélgettunk ( párom 8 korul jon haza, és így nem is beszélunk, mert mire 10re elaltatjuk a pindurt már nagyon lefáradunk). Nem tudom, mi változott meg



nov. 25. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell kivenni az ágyból, pláne nem kivinni a szobából és szórakoztatni se kell. Majd vissza alszik
nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6 honapos kor korul van egy kevesbe ismert regresszio.
nov. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1 es, de ha nem viszem ki, akkor ugyanezt csinálja csak a hálóban, azért hoztuk ki mert így legalább,, együtt,, vagyunk addig is :S ő szórakoztatja magát
nov. 25. 09:54
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
De ha nem viszed ki és nem is foglalkozol vele, hamarabb abba hagyja
nov. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megpróbáljuk pár napig, csak olyan sírással ébred, hogy nem akarom úgy ott hagyni, utána meg felebred és már csak szórakozik. De megprobalom az ágyában megvigasztalni.
nov. 25. 10:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer elkezdődött az éjszakai alvás, akkor már ne vidd ki a nappaliba.

Próbáld meg fél órával később lefektetni.

5 hónaposan az én fiamnak az esti fürdés -vacsi -altatás előtt volt egy 29 perces alvása. Lehet, hogy nálatok is szükség lenne rá.

nov. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam már úgy is, hogy beiktattam egy fél órás alvást 5 után, de nem segített :(
nov. 25. 10:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Hánykor kel reggel?
nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Általában 8kor (éjjel 4 és 5 között egyszer felébred akkor etetem)
nov. 25. 13:25
 10/11 A kérdező kommentje:
Van, hogy éjjel többször forgolodik, de olyankor adok neki egy kis vizet vagy dudot és visszaalszik még 4ig
nov. 25. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!