Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni ezzel a...

Mit lehet tenni ezzel a macskával?

Figyelt kérdés

Ma találtam rá az udvarban, nem a miénk gondolom a szomszédé. Nekem nincs macskám nemtudom mit kell velük tenni, de így laikusként is látom hogy durva állapotban van, nemtudom hogy ember tehette-e, vagy állat, de gondolom fertőző. Vettem a boltban 1 macska tápot szárazat, azt kiszórtam neki, meg öntöttem vizet de nem nagyon evett belőle. Szóval mit csináljak vele vagy kinek szóljak hasonló helyzetben?



Kép: [link]

[link]



2019. aug. 28. 18:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Orvos nem jutott eszedbe ? Az a táp gagyi minel színesebb és olcsóbb annal inkább . Nedvesebb dolgok tálkás paté esetleg felvágott jobb .
2019. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vidd el állatorvoshoz, vagy keresd fel a legközelebbi állatmentő önkéntes szervezetet, és tőlük kérj segítséget! Ránézésre minden IS a baja szerencsétlennek.
2019. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nemértek a tápokhoz:/.


Olyanról tudok a környéken akik ilyen kutyákkal foglalkoznak. Azoknak is szólhatok vagy van ilyen külön macskákkal foglalkozó szerv.


A szomszéddal beszéltem, ő azt mondta hogy az övé volt, de amióta ilyen azóta nem eteti, szóval legalabb valószinű, hogy nem egy ember tette ilyenné.

2019. aug. 28. 18:40
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédot ütném agyon, nem a macskát.
2019. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak macskamentő önkéntesek a Facebookon, pl. itt:

[link]


Kérj tőlük tanácsot. A szomszédodat meg fel lehetne jelenteni állatkínzásért, mi az, hogy nem eteti a macskáját, mert beteg, remélem, ha majd ő beteg lesz, neki se ad majd enni senki.

2019. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Akár a kutyásoknak is szólhatsz, biztosan ismerik a macskásokat.
2019. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, nagyon rosszul néz ki. Kutyásoknak is szólhatsz! De minél előbb orvos kell neki. Ha segíteni nem lehet, legalább altassák el, hogy ne szenvedjen. A szomszéd meg egy gonosz bunkó.
2019. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

És mennyibe kerülhet kb egy elaltatás ?(ha az kell)


Igazából ha megis lehet menteni, én nem vállalnám, hogy tudnék gondoskodni róla:(.


Ez esetben ha megmentik akkor belehetne adni valamk menhelyre, hasonloan mint a kutyákat?

2019. aug. 28. 18:53
 9/20 anonim ***** válasza:
Melyik város?
2019. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szólj bármilyen állatvédő szervezetnek. Nem neked kell fizetni.
2019. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!