Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szenvedés az esti altatás. Mi...

Szenvedés az esti altatás. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 5 hónapos a kis huncutom, eddig szépen elaludt fél8 korul, éjjel egyszer ébredt. Pár hete bár elalszik 7-8ig valamikor, de fél 10 ig sírva felébred 3szor is, és nem akar visszaaludni, huncutkodik, sikítozik (jó kedvuen nem fájdalmasan) és nagy nehezen 10 korul visszaalszik. Nem értem, mi lehet a baj, fogacska nem jon még, enni ugyanúgy eszik. Valaki aki tapasztaltabb nem találkozott ilyennel, vagy valami otlet mi lehet a gond?


Általában evés kozben bealszik, beteszem a kiságyba, de 15 perc után felsír, kihozom magunkhoz az ebédlobe, ott visszaalszik, de 10 ig nem tudom visszavinni a kiságyába, mert mindig felébred, kiabálgat. Az ágya a hálóban van egyébként az ágyunk mellett. Koszonom, ha valaki magára ismer és ad valami tippet. Nem panaszkodom, tudom, hogy lehetne rosszabb is, csak olyan jó volt, hogy 8kor letettuk és picit filmezhettunk, beszélgettunk ( párom 8 korul jon haza, és így nem is beszélunk, mert mire 10re elaltatjuk a pindurt már nagyon lefáradunk). Nem tudom, mi változott meg



nov. 25. 09:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

1 é 4 azt javasolja, hagyd sírni, ne foglalkozz vele, majd abbahagyja. Ez a lehető legrosszabb, legkárosabb tanács.


Semmi gond a babáddal, ez ilyen. Folyton változik az alvása, ahogy fejlődik.

nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!