Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor fogja legkésőbb átaludni...

Mikor fogja legkésőbb átaludni az éjszakát egy gyerek?

Figyelt kérdés

Mi az a kor, amikor már tényleg minden gyerek hagyja aludni az anyját?

(most vegyük ki a képletből azt amikor 16 évesen bulizni megy, nem fog 365 nap bulizni).


Egy rossz alvó gyerek mikor fogja legkésőbb hagyni az anyját aludni?

Nem is az amikor átalussza az éjjel, de mondjuk megérti h éjjel 2kor amikor felkel pisilni, már ne ébressze fel a szüleit.

Egy 13 évestől ez már elvárható, de talán korábban is lehet már elvárni h ne ébressze fel minden éjjel a szüleit.


Még csak 2 éves a kislányom, úgyhogy fényévekre vagyunk attól, hogy aludhassak, de jólesne valami életkor, amikorra tudom biztosan, hogy aludni fogom újra.


nov. 25. 10:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A lányom 3 évesen aludta át először az éjszakát. De úgy, hogy se inni, se pisilni, se semmiért nem kelt fel onnantól. Barátnőm gyereke már 1 évesen simán átaludta az éjszakát. Kiszámíthatatlan.
nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ezt tudom....

De van olyan életkor, amikor tuti h minden gyerek hagyja már a szüleit aludni, ha másért nem azért, mert érti h nem ébresztheti fel őket és már nem trauma neki egyedül kimenni pisilni.

nov. 25. 10:14
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
30+
nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3 Haha..
nov. 25. 10:24
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk akkor kezdte , mikor 22 hónaposan leszokott a szopizásrol. Előtte max 2,5 órankent kelt éjszaka.
nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
3,5 és hathónapos a két gyerek, mindkettőnek masszív műsora van éjszaka. Unokatesómbál 6 és 12 évesek, képesek még most is kelni, mert félnek, nem tudnak aludni, pisilni kell és társai.
nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

12 évesen is még felébreszti a gyerek a szüleit ha rossz alvó??

Egy 12 éves se érti még, hogy a szülőknek aludni kell?

Ez rettenetesen elkeserítő :(

Volt bennem némi remény, hogy 6 éves iskolás már hagyja alud i a szüleit :(

nov. 25. 11:03
 8/18 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem voltam egyértelmű, nem saját tapasztalatokra gondoltam, mert azt tudom h teljesen változó.

Hanem ilyen legkésőbbi kor, amikor egy egészséges gyerek már biztos nem ébreszti fel a szüleit.

De akkor azt hiszem a 13 éves kor lesz a befutó...

nov. 25. 11:05
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem csak emlékeim vannak. Olyan 6-7 évesen már nem keltettem fel a szüleim ha éjszaka felébredtem. A szobában az ágyam mellett volt egy pohár víz, a WC közelebb volt a szobához, mint a szüleim szobája, szóval semmi értelme nem lett volna keresztül sétálni a lakáson hogy bejelentésem anyának hogy pisilnem kell.


Óvodásan még pisilés után ásétáltam és bebújtam közéjük aludni. De a pisi/ivás dolgot szerintem már akkor is önállóan csináltam.

nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6 évesen aludta át először.
nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!