Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyit alszik délután és...

Mennyit alszik délután és éjjel a 1,5 év körüli gyereked?

Figyelt kérdés
jan. 11. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebéd után 1,5-2 órát, este pedig 8-tól reggel 6-ig.
jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebéd után,déltől kb kettőig de van,hogy tovább

Este fél kilenctől reggel hétig,vagy nyolcig(hétkor keltem mert kell vinni a tešiť iskolába,de ha nem keltem pl.hetvegen,akkor simán alszik nyolcig)Éjjel már nem ébred.(kivéve ha beteg)

jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

20 hónapos

2 voltam

jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

16 hónapos lesz szombaton, de már jóval egy éves kora előtt is így aludt:

Este 9 körül alszik el, 7:30-8 között ébred.

Délután pedig általában 13-16 óra között alszik, de az elalvás nem fix, nagyban függ a délelőtti sétától vagy egyéb programtól. 3 óra az átlag alvása, ritkábban 2 óra, még ritkábban 4 😀

jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 19 hónapos. Este fél 9 körül alszik el, reggel fél 7-7 között ébred. Meg éjszaka általában 2 óránként, sz@r éjszakákon meg óránként. 😅

Ebéd után általában 2 órát alszik, néha 2,5 órát.

jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Este fél 9-től reggel fél 7-ig. Napközben 1,5-2 órát.
jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

17 hónapos


1.5 órát napközben. Este kb 7:30-6:00ig. Átlag 11 órát.

Éjjel még ébred cicizni.

jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nappal 1,5-2 órát.

Este kb 9-től reggel 6-7-ig, de százszor kel és nehezen alszik vissza. Szerintem be van oltva alvásgátlóval 😂

jan. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Irigy vagyok sokatokra. 😅 Az enyém is pont úgy alszik, mint a 8-asé, 2-4x kel, van hogy fent van fél órát, van, hogy 2,5-et. Arra gondoltam, hogy esetleg sok neki a másfél óra alvás délután, de közben meg kevésnek tűnik összesen 10,5 óra alvás egy másfél évesnek. Több ismerősöm meséli, hogy az övé 8-tól 8-ig alszik (nagyobb gyerek). Az enyém sosem aludt ennyit. De akkor valószínűleg más a probléma, nem a délutáni alvás. Nem gondoltam, hogy egy másfél éves gyerek mellett még úgy fogok járni-kelni, mint egy zombi. A nővérem gyereke 6 hetesen átaludta az éjszakát.
jan. 12. 13:00
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Ő a harmadik gyerekem. Kettő aludt, de a harmadik nem. Mindig van valami. Jön a foga, fáj a hasa, piros a bőre, viszket, cici, nem cici, tea, víz, cumisüveg, kulacs, cumi, fogjam a kezét, zene, nem zene, hideg, meleg, fáj a haja, meg ilyenek… 😂Volt, hogy napközben nagyon keveset aludt, de akkor délután 6-kor nagyon szenvedett. De persze éjjel semmi se változott. Mindent kipróbáltunk, semmi nem használ. Igen, én is zombi vagyok. Már felváltva járunk altatni a párommal, így tudok én is pihenni.
jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!