Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért van az, hogy akárki...

Miért van az, hogy akárki vigyáz egy napot (vagy felet) a gyerekemre, alszik délután 2,5-4 órákat, ha én vagyok vele, akkor meg állandóan felébred és sír, gyakran már fél óra után?

Figyelt kérdés
15 hónapos most.

2013. szept. 13. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a te gyereked ilyen. Anyaszagod van, neki meg jó a szaglása. Megismeri a motoszkálásodat is. :)
2013. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy nem vagy otthon, ezért inkább alszik :-)
2013. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És a jelenlétem miért készteti arra hogy felébredjen? Elvileg fordítva képzelném...
2013. szept. 13. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, iker lányaim vannak, ha anyum nagy ritkán itt van akkor alszanak 2-2,5 órát. Máskor örülök ha 1 óra összejön, de még sokszor annyi sem.
2013. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van...mert tudják, hogy tőled kaphatnak meg bizonyos dolgokat, például anyatej....tényleg szoptatsz még? mert ez ilyenkor gyakori jelenség a kicsiknél amennyire tudom.

a többieknél hiába strapálják magukat.

2013. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Igen szoptatok, de már csak éjszaka. Szeretném hamarosan teljesen elválasztani. Ez bonyolult hogy miért, de egészségügyi oka van.

Szóval nappal már jó pár hete nem szopizik.

2013. szept. 13. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Sorstárs jelentkezik.

12 hónapos a kislányom. Ha anyósék elviszik pár napra, ott egy angyal. alszik délelőtt egy órát, alszik délután egy órát, az éjszakát pedig mint a bunda átalussza.

Itthon déltől egyig alszik, vagy egytől kettőig, se délelőtt se a délután későbbi folyamán többet nem, éjjel pedig kb. 6x kel fel. :( Én úgy gondolom, hogy ez az egész csak nekünk szól, anyukáknak, de a megoldást én is keresem még rá :(

2013. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!