Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Az gond lehet bármilyen...

Az gond lehet bármilyen szempontból ha a gyerek a szülői ágyban alszik? Most itt nem kamaszokra gondolok, hanem mondjuk 1 éves kortól?

Figyelt kérdés
jan. 27. 15:14
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
77%

Két gyerek aludt velem születésétől fogva.

Az egyik még mindig ott alszik,két éves.

A másik hat éves koráig aludt ott.

Nekünk semmilyen gondunk nem lett ebből.(még mielőtt valaki jönne,hogy apuka más nőkre kacsingat,meg így szex úgy szex,annak leírom,hogy nem,nem kacsingat sehova,és a szex is működik)

jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
62%
A magánéletetek meg a pihenés szempontjából mindenképp
jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
57%

Igen, lehet belőle. A szülői ágy anya és apa helye, ahol anya és apa alszanak, szexelnek, beszélgetnek, a gyereknek meg megvan a saját kis ágya, ahol tanuljon meg egyedül aludni.

Nyilván kivétel (!!!!!!) ha beteg, rosszul van ,rosszat álmodik, akkor persze, feküdjön be a szülei közé, de amúgy rettentően egészségtelen. Két példát tudok felhozni, az egyik volt kollégám hangoztatta, hogy velük aludt a kisfia kisbaba korától egészen oviig, minden áldott nap, akkor is szexeltek mellette, ha egyébként ébren volt. A kissrác most 6 éves, fogalmazzunk úgy, mentálisan vannak gondjai.

A másik példa egy jóbarátomé: ők 1-1x engedték a kétéves kislányukat ott aludni velük, most meg a kislány üvölt, amikor a saját helyén kell aludjon.

Szóval le lehet pontozni, de én ezt nem tartom egészségesnek, és még egyszer mondom, nem az a baj, ha mit tudom én, vihar van és befekszik, hogy ne féljen, vagy rosszat álmodik, vagy beteg!

jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
51%
1es és ezt honnan tudod ilyen biztosan? Tudod, a félrekacsingatást nem sűrűn szokták elmesélni. Tapasztalat :-D
jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
65%
Amugy azok, akik a gyerekuk mellett szexelnek az agyban, azok normalisak? Csak kerdezem, mert szerintem felhaborito. Hagyni kell a gyerekeket a sajat helyukon aludni, tanuljak meg...
jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
57%
A hármas válaszolóval teljesen egyetértek.
jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
68%
3asnak igaza van, nyilván lehet esti családi program a közös ágyban tv-zés, sőt akár reggel is bebújhat mesét nézni, de éjszaka aludjon külön
jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
96%

1-2 évesen még oké. De a munkatársam 12 éves lánya még velük alszik, szerintem ez már sok. Én szeretem az esti beszélgetéseket, összebújásokat a férjemmel.


De az az igazán gond, mikor apukát kidobják a hálószobából. A férjem barátja folyton panaszkodik, hogy 5 éve a nappali kanapéján alszik, holott rengeteget dolgozik, hogy eltartsa a családot, de még normális pihenést, szobát sem érdemel.

jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
58%

4 hat először is ismerem a férjemet.

Másodszor nálam van napközben aessenger facebookos telefonja,mivel ő utal irkalni másokkal,én írok vissza mindig a nevében azoknak akik írnak neki,munkába csak egy gombos öreg telefont hord, amit nyugodt szívvel akármikor at is nézhetnek,de nem teszem.

Mindenhová együtt járunk,nincsenek külön programjaink.

A háztól viszik munkába autóval,és ide is hozzák haza.

Kőműves egyébként,csak férfiakkal dolgozik.

Mondhatnám itt napistig is a mondokamat,de mindjárt jönnek majd a de de de válaszok.

Sok rosszat átéltünk együtt,15 év alatt, nem dobjuk el magunktól csak úgy ezeket az éveket.

jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem abszolút nem oké, kivéve ha tényleg beteg vagy álmodik valamit és utána meg akar nyugodni. Sajnálom azokat az apukákat, akik ki vannak ne adja Isten túrva a helyükről, mert anyuka nem bír leszakadni a gyerekről - mert ez sosem a kisgyerekből indul, neki az a valósága, amit a szülő megteremt, és ha anyuka nem bírja még arra a 7-8 órára sem elengedni a porontyot, meg a közelségét, abból vannak azok a sztorik, hogy a gyerek hatévesen sem tud elaludni egyedül, anyuka nem bírja a gyereket elengedni, apuka meg a nappaliban alszik.

Szerintem ez gáz. Persze, a kisbaba amikor még pici, feküdjön ott anyával, de egy idő után meg kell tanulnia egyedül aludni.

Az meg, hogy emberek szexelnek a gyerekük mellett az ágyban, inkább semmit nem mondok, szégyelljék magukat, elmebeteg állatok.

jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!