Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A cicin altatás miatt ébredhet...

A cicin altatás miatt ébredhet fel gyakran a baba?

Figyelt kérdés
Nappal és este is cicin alszik el. Nappal is többször keresi a cicit, éjszaka félóránként/óránként ébred, dobàlja a lábát, csapkod, nyöszörög. Csak cicivel alszik vissza. Fekve altatom/szoptatom. Elrontottam a cicin altatással? Nem fog tudni hosszabban aludni mert mindig a cicit keresi? 4 hónapos
febr. 7. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Mióta tart ez? Lehet 4 hónapos alvás regresszió. Nem rontod el, ez a természetes, hogy a csecsemők cicin nyugszanak meg. Nincs ezzel semmi baj. Nyilván, ha másfél éves lenne, akkor kezdhetnéd leszoktatni, de 4 hónaposan ez ugyanolyan jó, mint ringatva nyugtatni.
febr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is ilyenkor kezdődött

10 hónapos koráig tartott az óránkénti ébredés a ciciert.

febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a cici miatt ébred, hanem felébred és a cici nyugtatja meg. Nem rontottál el semmit. Gondolj bele mi felnőttek sem nagyon alusszuk végig az éjszakát, akkor egy 4 hónapos baba pláne nem.

Én mindkét gyereket cicin altattam, ahogy beindult a mozgásuk egy kicsit jobban, jobban is kezdtek aludni. Egy ilyen pici babának még a gyomra is kicsike, hamar megemészti az anyatejet vagy megszomjazik, melege van, fázik 1000 ok miatt megébred és a cici nyugtatja meg, kb. ugyanaz, mintha dugdosnád vissza a cumit a szájába, mert az nyugtatja meg, vagy ringatnád, énekelnél neki stb.

febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A dokinéninket többször kérdeztem, a válasza hogy ilyen korban valószínűleg inkább már fogzás, mozgás fejlődés.


Szintén cicin alvós baba, 4 hósan alulról kozelitette 8 kg-t, szóval ringatni sem fogom fel órákat, akkor inkább ez.

febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 vagyok

Egyébként abban van a megoldás, ahogy írták is, hogy ezen vagy más okokból (tehát fogzás, mozgás fejlődés, emellé idegrendszeri érés, stb) megébred/riad, és a cici nyugtatja meg legjobban. De nem konkrétan a ciciért kel fel.

febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!