Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hónapos baba mitől ébredhet...

10 hónapos baba mitől ébredhet 2 óránként éjszaka?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kisfiam és még sose aludta át az éjszakát, de most pár napja 2 óránként ébred. Ilyenkor adok neki teát, és elég nehezen alszik vissza, sokat forgolódik és ha kiesik a cumija egyből sír. Fogát most nem vettem észre, hogy jönne új. 5x eszik egy nap, és délelőtt alszik másfél órát, illetve délután is másfél órát kb. Este fél 9kor alszik el és 7kor kel reggel. De tegnap este ébredt éjfélkor, kettőkor, négykor, hatkor.

2017. szept. 6. 15:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Figyelek arra is, hogy ne öltöztessem túl se. Nem tudom mi lehet a gond.
2017. szept. 6. 15:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Szóról szóra ez van nálunk is..csak ő a cicire alszik vissza..2 napja pedig 30 percenként kel..elegem van..
2017. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lassan 8 hónapos kislányom nekem is kb. óránként kel már jó ideje, kezdek én is kimerülni. Vagy cicin vagy járkálással / ringatással tudom visszaaltatni :( Mindig nem lehet cicin mert nem ehet állandóan és járkálni vele állandóan éjszaka fáradtan és kómásan nagyon nehéz. :( De ki kell bírni csak ránk számíthatnak a babáink. Apa sose száll be az altatásába mindig nekem kell ugrálnom.
2017. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mozgasfejlodes, fogzas, hozzataplalas is lehet az ok. 10-12 honapos koraig ez volt nalunk, utana kezdett javulni a helyzet.


Tejeset, tojasosat kap mar? Gyumolcsot kap este? Ezektol mindegyiktol alhat rosszul.

2017. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az esti gyümitől miért aludhat rosszul? Az én babám 6körül szokott még kapni..lehet hogy ez a baj?
2017. szept. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyerekfuggo, hogy melyik gyumolcsre hogy reagalnak, en delutan mar nem adok az enyemnek, mert pukiztatja, forgolodik tole.
2017. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem, köszi, nem vettem észre, hogy fájna a hasa tőle, de mivel csak gyümis dolgokat eszik meg, ezért muszáj uzsira is azt adnom. Őrület komolyan..annyira fáradt vagyok.
2017. szept. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!