Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Meddig tart ez az állapot?

Meddig tart ez az állapot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 8hetes kislányom felcsereli az éjszakát a nappalal . Hajnal 3ora mire elalszik . Próbáltuk a reggeli fürdetést nem vált be. Napkozbe mindent csinálok melette de alszik mint a bunda . Ki vagyok már mint a kacsa 😪
márc. 21. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Anyatejes vagy tápszeres? Nekünk az jött be, hogy délután 5 után nem engedtük aludni, próbáltuk szórakoztatni, este pedig addig etettük ameddig el nem aludt. 8 hetesen szerintem a kB 50 ml anyatej mellé 240 ml vízből készült tápszert betolt, 12 hetes kora óta az anyatej mellé megeszik 300 ml kész tápszert. Este éhes volt azért sírt hajnal 1-ig, aztán nappal meg nyilván álmos volt.
márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyatejes . És nem hagyta el a cicit a cumisuveg miatt? Hízik 100-150 g egy héten. Napkozbe is van fent durvan 1.5 orat mosolyog vigyorog. De éjjel is ha fent van amiatt sír ha le rakom ölbe elnezelodik.
márc. 21. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hagyta el. A babák nagy része nem lesz cumizavaros abban a pillanatban, hogy cumisüveg éri a száját.


Így csak azt tudom mondani hogy próbáld meg nem hagyni aludni késő délután, éjszaka meg ne kapcsolj villanyt viszont reggel legyen világos. Védőnő is ezeket tanácsolta nekünk...

márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm köszönöm tanácsot! 😊
márc. 21. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Megpròbàlhatod napközben ingergazdag helyekre vinni, ahol nagyobb esèllyel marad èbren.

Ha nagyon nem sikerül àtszoktatni, akkor ideiglenesen te is cserèld fel az èjjelt a nappallal.

Nagyon jòl hìzik a babad, nehogy elkezd tàpszerezni.

Nekem rengeteg tejem volt, mèis előfordult, hogy èjjel egyhuzamban 3 òràt szopott a gyerekem.

márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!